הצעת מחיר און-ליין מהיר וקל!

 • iconממלאים פרטים
 • iconמקבלים הצעה
 • iconסוגרים הזמנה
:קדימה, מתחיליםלהצעה און-ליין

הובלה ואחסנה – שירותי הובלה ואחסון מתקדמים

מלווים אתכם מהצעד הראשון

באביה חשוב לנו לשמור על הציוד שאתם מאחסנים מהרגע שהוא יוצא מהבית או בית העסק. לכן אנו שמחים להזמין אתכם ליהנות משירותי הובלה ואחסון מקצועיים. עם ניסיון של 22 שנים בהובלה ואחסנה המובילים שלנו מחזיקים במומחיות שתשרת אתכם ותשמור על הציוד שלכם שלם ותקין לאורך כל הדרך.

הזמינו היום את שירותי ההובלה והאחסנה שלנו ותיהנו מביטוח מלא על הציוד במהלך ההעברה והאחסון, תדעו מראש את המחיר ההובלה בלי להיתקל ב"הפתעות" ותוכלו אפילו לחסוך בעלויות האחסנה כאשר המובילים שלנו ימקמו את הציוד שלכם במחסן כך שיתפוס פחות מקום וישמר לאורך זמן.

 

צרו איתנו קשר ונשמח להעניק לכם חווית הובלה ואחסנה מנצחת!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

  למה לבחור בנו?


  גישה למחסן 247

  ניסיון של 22 שנים בהובלת ציוד לאחסנה

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  מומחיות בסידור הציוד במחסן – חיסכון בעלויות אחסנה

  קביעת מחיר הובלה מראש בלי ``הפתעות``

  קביעת מחיר הובלה מראש בלי ``הפתעות``

  ביטוח תכולה חינם

  ביטוח תכולה מקיף

  (כולל רעידות אדמה)

  במסגרת השאיפה שלנו לספק מעטפת רחבה של שירותים משלימים לאחסנה, יש באפשרותנו לספק גם שירותי הובלה ואריזה לציוד ו/או לתכולת הדירה. הנה כמה כלים שיסייעו לכם להתכונן ליום המעבר ולקבל החלטה בדבר נושא ההובלה והאחסנה.

  חושבים על מעבר דירה או על אחסון דירה? אם יש לכם כבר תאריך יעד, זה הזמן לבדוק ולהזמין מקום. נכון הוא שגם אם תתקשרו בדקה התשעים, תמיד יהיה מי שיוביל ויאחסן עבורכם, אבל דעו כי כשמדובר בשירותי הובלה ו/או אחסנה, סגירה מראש תמיד תאפשר לכם לקבל את ההחלטה המושכלת והמשתלמת ביותר.

  למה? מכיוון ששירותי הובלה ואחסנה הם שני תחומים עונתיים החווים תנודות מחירים רבות. לצורך העניין, תקופת הקיץ, הלא היא התקופה החמה, בה מבוצעים רוב ההובלות ואחסנת הדירות, תהיה גם התקופה היקרה יותר עבורכם. נכון שמי שאין לו ברירה אלא לעבור בקיץ, יעשה זאת על אפו ועל חמתו ולא משנה מה יהיה המחיר לכך, אבל גם כאן יש אפשרויות משחק רבות. לדוגמה: ימי שישי בשבוע הם הימים היקרים ביותר להובלה. כך גם תאריכי סוף חודש ותחילת חודש, בהם מבוצעים רוב ההעברות. כך שככל שתשכילו לדבר עם מובילים מראש, תוכלו להיערך לכך בהתאם ולמצוא עבורכם את אנשי המקצוע המתאימים ביותר לכם.

  כך תסגרו עם חברה מובילה בתחום

  מכיוון שרובנו עוברים מספר פעמים בודדות דירה במהלך ימי חיינו, אנו נאלצים בכל פעם לחפש את השירותים האלה מחדש. לכן, אם עברתם לא מזמן והייתם מרוצים מהמוביל והמחסן שהיו לכם, הישארו איתם. במידה ותרצו לבדוק אפשרויות נוספות, מצ"ב כמה טיפים שיכולים לעזור:

  1. סכמו על דף את תכולת הדירה. הדרך המומלצת ביותר לעשות זאת, היא לעבור חדר חדר וכך לוודא שלא שכחתם כלום. בתכולות גדולות עדיף שהמוביל יגיע לדירה, ויערוך רשימה מלאה של הדברים ולוודא שלא החסרתם דבר. בכל מקרה, דירשו עותק של הרשימה.

  2. שימו לב שרשימת הציוד שלכם רלוונטית גם לשירותי האחסנה, שכן גם גודל המחסן תלוי בכמות הציוד שתרצו לאחסן. ככל שתהיו מדויקים בכמות הציוד שלכם, כך יותאם לכם מחסן במידתכם ולא תשלמו לחינם על שטח לא מנוצל.

  3. שימו לב לפרטים הקטנים: חפצים שלא נכנסים במעלית, גישה של המשאית לבניין, מקרר שצריך להוריד לו את הדלתות כדי שייכנס למטבח, שידה או ארון שמצריכים פירוק וכיוצא באלה עלולים לייקר מאוד את מחיר ההעברה, כאו לעכב את תהליך האחסון. ככל שזה קשור לשירותים האלה, זכרו כי עדיף לסגור את כל הדברים הללו מראש. ביום המעבר המו"מ על אותם דברים בדיוק ייסגר בד"כ לרעתכם.

  4. חשוב לברר עם מי דיברתם והאם יגיע ביום המעבר, שכן חשוב שיהיה אתכם ביום המעבר האדם אתו סיכמתם את הדברים מראש. הדבר נכון לגבי שתי הפעילויות גם יחד.

  5. ודאו שהצעת המחיר הטלפונית שקיבלתם הנה סופית. מומלץ לבקש מהמוביל ומחברת האחסנה לשלוח מייל בו תצוין תכולת הדירה והתנאים שסוכמו ועליו יחתמו שני הצדדים. כך תוכלו להיות בטוחים כי נותני השירות ייקחו תוספת תשלום רק על דברים שלא הצהרתם עליהם מראש. וודאו שהמחיר כולל מע"מ וסיגרו מראש את עלות הטיפ לסבלים.

  6. על המחסן שתבחרו להיות נגיש עבורכם, אך עליו גם להיות נגיש עבור המוביל. מובילים צריכים לדעת שהם יכולים להיכנס ולצאת מהמחסן שבחרתם בקלות רבה ואף לעבוד באתר על פריקה והעמסה, ללא קושי מיוחד. במידה ויתעוררו קשיים, צפו שמחיר ההובלה יעלה.

  7. בקשו לבצע את ההובלה הכי מוקדם שניתן בבוקר. בכך תוכלו להבטיח שתהיו ההובלה הראשונה לאותו יום עבור המוביל ששכרתם ולא "תספגו" איחורים כתוצאה מהובלות קודמות שהיו לו. הסבלים עדיין רעננים, בדיוק מאותה סיבה, וההובלה תעשה בשעות האור, גם אם תתאחר.


  חברת אביה, המספקת פתרונות אחסון מתקדמים ובטוחים לתכולת בית, ציוד מקצועי, ועוד, שמחה להציע לציבור לקוחותיה שירותי הובלה ואחסנה מתקדמים, איכותיים ומותאמים אישית. החברה פועלת בתחום האחסון מזה למעלה מעשרים שנה, במהלכן רכשנו ניסיון והתמחות, ואנו עושים את מירב המאמצים להעניק לכל לקוח את פתרון ההובלה והאחסון המתאים לו ביותר.

  הובלה בטוחה במחיר הוגן

  שירותי האחסון של חברת אביה כוללים הובלת הציוד בבטיחות למחסנים. כמו כן, חברת אביה מספקת ביטוח עבור התכולה הן בעת האחסון והן בזמן ההובלה, וכך אתם יכולים להיות רגועים ושקטים בנוגע לגורל התכולה אותה אתם מעוניינים לאחסן.

  מגוון יחידות אחסון בפריסה ארצית

  בכדי שתהיה לכם גישה נוחה לתכולה, חברת אביה מציעה לכם הובלה ואחסנה של התכולה לאחד מ-11 סניפי החברה, הפרוסים מחיפה ועד ראשון לציון, בהם מתאפשרת לכם גישה לציוד 24/7. כמו כן, אנו נאחסן את ציודכם ביחידת אחסון בעלת נפח מתאים, כך שלא תידרשו לשלם על שטח אחסון שאינכם זקוקים לו. ברשותנו יחידות אחסון בנפחים משתנים בין קוב אחד ל 60 קוב, על פי הצורך.

  מלווים אתכם מהצעד הראשון

  באביה חשוב לנו לשמור על הציוד שאתם מאחסנים מהרגע שהוא יוצא מהבית או בית העסק, לכן אנו שמחים להזמין אתכם ליהנות משירותי ההובלה המקצועיים שלנו. עם ניסיון של 22 שנה בהובלה ואחסנה, המובילים שלנו מחזיקים במומחיות שתשרת אתכם ותשמור על הציוד שלכם שלם ותקין לאורך כל הדרך.

  שירותי הובלה ואחסון מתקדמים

  זקוקים לשירותי הובלה ואחסון איכותיים ומתקדמים? חברת אביה מציעה לכם שטחי אחסון מאובטחים ברמת תחזוקה מעולה ובזמינות מלאה, באזור הקרוב למגוריכם, על פי בחירתכם, מתוך עשרה סניפים הפרוסים ברחבי הארץ. הזמינו היום את שירותי ההובלה והאחסנה שלנו, ותיהנו מביטוח מלא על הציוד במהלך ההעברה והאחסון, תדעו מראש את מחיר ההובלה, בלי להיתקל ב"הפתעות", ותוכלו אפילו לחסוך בעלויות האחסנה, כאשר המובילים שלנו יאחסנו את ציודכם במחסן כך שיתפוס פחות מקום, ויישמר לאורך זמן. לפרטים נוספים הינכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 073-796-8010, או להשאיר פרטיכם באתר ונשוב אליכם בהקדם.

  צרו איתנו קשר ונשמח להעניק לכם חווית אחסון מנצחת!

  מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


   מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

   ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
   התקשרו 073-796-8010
   ונשמח לענות על כל שאלה
   ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות