מחסן לאחסון

השם מבלבל. השירות הרבה פחות…

מחסן כזה אמור בסך הכל לספק שירות פשוט: אחסון רכוש. אלא שיש לא מעט דברים שצריך לדעת בטרם ניגשים לשלב זה. המחסן חייב לכלול תנאים הגייניים ואסתטיקה שאינה מתפרשת. אביה שירותי אחסנה, הפועלת מזה 22 שנים בשוק ונחשבת למספר 1 בענף פורסת בפניכם כמה כלים מעשיים המאפשרים קבלת החלטה נבונה.

אז מה בעצם אנחנו מצפים מהמחסן שלנו? אנחנו לא מצפים ממנו שישמח לקראתנו וגם לא שישיר אך שיענה על כל צרכי הלקוח ויספק את ההגנה והשמירה המושלמת לתכולה שלכם שאותה בחרתם להפקיד בידיים של מישהו אחר.

כדי לספק את הסביבה הזו חייבים להיות מספר כללים ברורים, הן ללקוח והן לשומר שנשאר מהיום עם הריהוט והציוד שלכם. באביה שירותיה אחסנה אין הבדל בין לקוח שמשאיר את התכולה שלו לשנה או יותר לבין אלו המחפשים מענה מהיר וקצר שיכול להתפרס על פני שבוע (לכל היותר). אנחנו מקפידים לספק את המענה המושלם מתוך הוותק העצום והניסיון שלנו.

הצטרפו גם אתם וגלו מה הופך אותנו לחברת האחסנה הגדולה בישראל

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות


  למה לבחור בנו?


  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  פריסה ארצית

  פריסה ארצית

  גישה למחסן 247

  גישה למחסן 24/7

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  ביטוח תכולה חינם

  ביטוח תכולה מקיף

  (כולל רעידות אדמה)
  • מחסנים להשכרה בראשון לציון
   סניף פתח תקווה - יחידות אחסון
  • מחסן להשכרה בחולון
   סניף חולון - יחידות אחסון
  • סניף נתניה - יחידות אחסון
   סניף נתניה - יחידות אחסון
  • יחידות אחסון להשכרה בשרון
   סניף נתניה - יחידות אחסון
  • מחסנים להשכרה בחיפה
   סניף חיפה - יחידות אחסון
  • מחסנים להשכרה לעסקים בחיפה
   סניף חיפה - יחידות אחסון
  • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
   סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
  • מחסנים להשכרה בראשון לציון
   סניף ראשון לציון - יחידות אחסון

  ככה עושים את זה נכון

  מחסן חייב להיות נקי ומוגן. אנחנו בטוחים שכלל נותני השירות בענף יציעו לכם את הטוב ביותר אבל אם זה לא אביה, אז כנראה שזה לא טוב מספיק. המחסנים של אביה פרוסים לאורך ישראל ומספקים את הגישה הנוחה ביותר ללקוח, למשאיות ואפילו למנופים.

  באביה שירותי אחסון אנו מובילים פסנתרים, מערכות סלון ושמע, טלוויזיות יקרות ערך וכמובן עשרות ארגזים מדי יום ביומו. מחסן להשכרה של אביה אינו עוד נקודה עם שרשרת ומנעול אלא מתחם מהוקצע שמעליו פרוסה רשת סגורה של מצלמות אבטחה ומערכת הגנה, בהתאם למיקום הנקודה. המחסנים של אביה אינם עוד נקודה זרוקה “במקום שאיש אינו יכול להגיע אליה” – המתחמים שלנו פרוסים במספר מקומות מרכזיים ברחבי הארץ.

  שימו לב לתנאי האחסון

  מחסן של אביה נחשב למלון חמישה כוכבים עבור הארגזים שלכם. עם תאים פרטיים, מנעולים מסיביים, עובדי ניקיון שפועלים ללא הרף, שירותי הדברה תקופתיים, תאים מבודדים שאינם חשופים לפגעי מזג האוויר ומערך אבטחה מסודר, אתם יכולים לישון בשקט עם הידיעה שיש מי ששומר על הרכוש שלכם ואף דואג לו בכל עת.

  במקרים בהם מחסן משמש גם עבור אנשים המעוניינים באחסנה עסקית, אנו מציעים גם מערך ניהול לוגיסטי המסייע לכם לשמור על המלאי, תוך עדכון בדבר חוסרים או סחורות שתוקפן פג.

  השיטה לסידור נכון של הסחורה

  אחסון משרדי בשבילנו הוא פריסה של כל הידע היקר שצברנו במשך שנות פעילותנו הארוכות בשוק. התאים שלנו נעולים ומאובטחים ולצידם אנו מספקים לכם שירותים משרדיים שלא היו מביישים את הלשכה הכי מתוקתקת בעיר: קלסרים לניהול מלאי, מדבקות לסימון נושאים ושלל ענק של פתרונות.

  אתם לא לבד!

  מחסן לאחסון בשבילנו זה להציע ניהול אישי של הסחורה החדשה שנכנסת ולסדר אותה במקום שהכי מתאים לה תוך מתן דיווחים בזמן אמת. אנו נסייע לכם לעבור את התקופה הלחוצה הזאת ברמה כזו שכמו שאר לקוחותינו תרגישו נוח גם אחרי סוף מתן השירות וסיום ההתקשרות.

  אביה שירותי אחסנה דואגת לשמור על לקוחותיה ולהעניק להם את הפתרונות הכי טובים. העסק המשפחתי שלנו עבר עם השנים שדרוגים רבים ובמשך שנים רבות שומר על הסטנדרט הגבוה ביותר בענף. אנו שמחים על הבעת האמון ומודים לכלל לקוחותינו!

  מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם   מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

   ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
   התקשרו 073-796-8010
   ונשמח לענות על כל שאלה
   ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות