מחסנים להשכרה בירושלים

מענה מלא לאחסנת ציוד ותכולת דירה

כולנו יודעים שמחירי האחסנה במרכז הארץ הינם גבוהים באופן יחסי. יותר מכך, הרבה מהמחסנים המוצעים הינם מקומות שלא היינו רוצים לאחסן בהם…

כחברת האחסנה הגדולה בישראל אנו באביה יודעים לתת לכם מענה משתלם ואיכותי במיוחד לאחסנת ציוד באזור ירושלים ובמרכז הארץ.

ניסיון של 22 שנים באחסנה לימד אותנו לתת לכם מחסנים שמורים ומבוקרים כך שתוכלו לשמור על הציוד במצב מושלם לאורך זמן.

כמובן שתוכלו ליהנות מגישה 24/7 למחסן שלכם ואם תרצו גם נעזור לכם לסדר את הציוד כך שתוכלו להשתמש בפחות מקום וכך ליהנות מדמי אחסנה נמוכים יותר.

הציוד שנכנס למחסנים שלנו הינו מבוטח כך שתוכלו תמיד ובכל מקרה לישון בשקט!

ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו התקשרו 1-800-073-300 ונשמח לענות על כל שאלה ולייעץ לכם בנושא אחסנת תכולת הדירה ללא כל התחייבות.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

למה לבחור בנו?


מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

פריסה ארצית

פריסה ארצית

גישה למחסן 247

גישה למחסן 24/7

חברת האחסנה הגדולה בישראל

חברת האחסנה הגדולה בישראל

ביטוח תכולה חינם

ביטוח תכולה חינם

(*עד 10,000 ש"ח)
 • סניף פתח תקווה - יחידות אחסון
  סניף פתח תקווה - יחידות אחסון
 • סניף חולון - יחידות אחסון
  סניף חולון - יחידות אחסון
 • סניף נתניה - יחידות אחסון
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • סניף נתניה - יחידות אחסון
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • סניף חיפה - יחידות אחסון
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • סניף חיפה - יחידות אחסון
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
 • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון

מחסנים להשכרה בירושלים הפכו בשנים האחרונות למצרך מבוקש מאוד שמחירו רק הולך ומאמיר. יותר ויותר משפחות ובעלי עסקים מחפשים מחסנים כאלה שיתאימו בדיוק לצרכיהם האישיים. בין אם מדובר באחסון דירות או אחסון סחורות – אביה שירותי אחסנה לשירותכם.

מחפשים מחסנים להשכרה בירושלים? מעולה. יודעים מה בדיוק לחפש? אולי קצת פחות. אצל חברת אביה שירותי אחסנה תוכלו למצוא את כל מה שרציתם ועוד יותר מזה, מה שכלל לא ידעתם שקיים בשוק האחסון. אביה מספקת שירות אותו בנתה במשך 22 השנים האחרונות תוך שמירה על סטטוס יחיד ומיוחד – מבלי לגרוע מהמתחרים, אנו ללא ספק מספקים את השירות האיכותי ביותר בענף ואנו אומרים את זה בגאווה גדולה!

 

אביה שירותי אחסנה: כל הפתרונות לאחסון מושלם

כדי לתת לכם קצת רקע נקדים ונציין כי אביה הוא עסק משפחתי שצמח והתרחב הודות ללקוחותינו הרבים שחוזרים אלינו וממליצים עלינו הלאה, גם לחבריהם ולמכריהם.

השירותים הנלווים שלנו יכולים לספק את כל צרכיו של מי שמבקש מחסנים בארץ. כך למשל אביה שירותי אחסנה מספקת בנוסף לשירותי אחסנה רגילים ללקוחות פרטיים, גם פתרונות ניהול לוגיסטיים הכוללים מערך ממוחשב בזמן אמת וציוד משרדי (תיקיות, סימניות וכיוצא באלו) בכדי להפוך את ההעברה לנוחה הרבה יותר ולהציב סטנדרטים אחרים של איכויות שאינם מוכרים בשוק בישראל.

מחסנים להשכרה אינם חייבים לפנות לאלו המחפשים חללים גדולים לאחסון רב, לעיתים רבות אנו נתקלים בלקוחות שצרכיהם אינם משתלבים עם ההיצע בשוק וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. בכל הנקודות שלנו פרוסים תאים בגדלים שונים ובכך בעצם לאדם המבקש מחסנים יש את האפשרות לבחור לעצמו פתרון מותאם תוך קבלת מענה אישי ונוח והכי חשוב שווה לכל כיס.

 

אחסנה הוגנת: תאים, ניקיון, אבטחה ומחיר

מחסנים להשכרה מוצעים לרוב אך האם ראיתם את רמת האבטחה והניקיון עליה אביה שירותי אחסנה שומרת באדיקות מזה 22 שנים? העסק המשפחתי שלנו מתגאה בצוות רחב ומנוסה והכי חשוב ומעל לכל אמין במיוחד. אם אתם מחפשים מחסנים סביר להניח שכבר ראיתם ובדקתם מספר מוקדים וכעת אתם עוברים על המחיר. חשוב לנו מאוד להזכיר לכם לבדוק עוד שניים שלושה סעיפים שיכולים להקל עליכם בזמן האחסון. ואם כבר במחירים עסקינן כדאי לציין כי לעיתים ניתן לחסוך כסף אם מחליטים לבחור באחסון לפי תכולה. כך למשל מחסנים הכוללים תאים נעולים יכולים להוות לכם את הפתרון המושלם במיוחד אם מדובר במעט ציוד. יש לבחון היטב את אמצעי המיגון, העלולים למשוך גורמים עוינים ולכן יש לוודא שישנה מערכת מיגון או מצלמות במעגל סגור.

 

הביטוח מעל לכל

בכל הנוגע לפוליסת ביטוח יש לבדוק שישנה שקיפות מלאה בין מה שבעל השירות מציע לבין מה שהלקוח מקבל בפועל. חברות רציניות מחזיקות באתר הבית שלהן פוליסה הניתנת להורדה (בחינם כמובן) וכך בעצם הלקוח מקבל עוד קצת ידע לפני שהוא מעביר את התכולה. עקרון נוסף וחשוב לא פחות הוא שלא אמור להיות שום הבדל בין מחסנים בירושלים לבין אחיהם התאומים אי שם בדרום או בנקודות אחרות.

חברות ועסקים בעלי ותק יציגו בפניכם את התמונות של המחסנים שתוכלו לראות, פחות או יותר, במה מדובר.

 

זכרו: כשאתם שוכרים מחסנים להשכרה שנועדו לאחסנה של דירות, רכוש או סחורה אתם שמים בידי אחרים את הדברים היקרים לכם ביותר. אל תתפשרו על פחות ממושלם ובבקשה – אל תחשוב שמושלם הוא בהכרח יקר… התקשרו עוד היום ותרשו לנו להפתיע אתכם עם הצעה משתלמת במיוחד.

מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו התקשרו 1-800-073-300 ונשמח לענות על כל שאלה ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות

ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
התקשרו 1-800-073-300
ונשמח לענות על כל שאלה
ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות