מחסנים להשכרה בתל אביב – השכרת מחסן לאחסון תכולת דירה בתל אביב

מענה מלא לאחסנת ציוד ותכולת דירה במרכז הארץ

כולנו יודעים שמחירי האחסנה בתל אביב הינם גבוהים. יותר מכך, הרבה מהמחסנים המוצעים הינם מקומות שלא היינו רוצים לאחסן בהם…

כחברת האחסנה הגדולה בישראל אנו באביה יודעים לתת לכם מענה משתלם ואיכותי במיוחד לאחסנת ציוד באזור תל אביב ובמרכז הארץ.

ניסיון של 22 שנים באחסנה לימד אותנו לתת לכם מחסנים שמורים ומבוקרים כך שתוכלו לשמור על הציוד במצב מושלם לאורך זמן.

כמובן שתוכלו ליהנות מגישה 24/7 למחסן שלכם ואם תרצו גם נעזור לכם לסדר את הציוד כך שתוכלו להשתמש בפחות מקום וכך ליהנות מדמי אחסנה נמוכים יותר.

הציוד שנכנס למחסנים שלנו הינו מבוטח כך שתוכלו תמיד ובכל מקרה לישון בשקט!

ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו התקשרו 1-800-073-300 ונשמח לענות על כל שאלה ולייעץ לכם בנושא אחסנת תכולת הדירה ללא כל התחייבות.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

למה לבחור בנו?


מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

פריסה ארצית

פריסה ארצית

גישה למחסן 247

גישה למחסן 24/7

חברת האחסנה הגדולה בישראל

חברת האחסנה הגדולה בישראל

ביטוח תכולה חינם

ביטוח תכולה מקיף

(כולל רעידות אדמה)
 • סניף פתח תקווה - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בראשון לציון
  סניף פתח תקווה - יחידות אחסון
 • סניף חולון - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בחולון
  סניף חולון - יחידות אחסון
 • סניף נתניה - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בנתניה
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • סניף נתניה - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בנתניה
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • סניף חיפה - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בחיפה
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • סניף חיפה - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בחיפה
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בראשון לציון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
 • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בראשון לציון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון

בשנים האחרונות מחסנים להשכרה בתל אביב הפכו למכרה זהב קטן. מחירי הנדל”ן שקפצו והביקוש הרב טלטלו את שוק האחסנה בתל אביב. אבל היכן כל זה משאיר את הצרכן והאם מדובר בתחרות בריאה? ריכזנו עבורכם מדריך שימושי בו ליקטנו כמה טיפים שאולי יסייעו לכם במציאת הטוב ביותר. אביה שירותי אחסנה שמחים לעזור לכם בכל עת.

מדוע המחירים זינקו?

שוק הנדל”ן הרותח לא הסתפק רק בדירות או בפנטהאוזים המפוארים. גם חניות, מקלטים ומחסנים נחשבים היום להשקעה חסרת תקדים ובהחלט משתלמת. הביקוש הרב של הצרכן האמיר כאמור את המחירים. יותר ויותר אנשים מסתפקים היום במשרד או בדירה קטנה יותר כאשר הפיצוי על חוסר המקום בא לידי ביטוי בהשכרה של שטחים נוספים. מחסנים להשכרה בתל אביב מוצגים היום כמצרך מבוקש ביותר.

 

אביה אחסנה מסבירה

הביקוש כאמור פגע בצרכן בשני מישורים, כאשר הראשון כאמור הוא המחיר עצמו והשני מתבטא בפריצות של השוק. כך למשל פרסומים חוזרים ונשנים של “להשכרה מחסן בתל אביב” המופיעים לרוב באתרי האינטרנט ומכריזים על מחסנים להשכרה במחיר מציאה. אך לאחר בדיקה מקיפה יותר המחסן עצמו מתגלה כמכולה רעועה שהוצבה באחד החניונים הפרוסים שבעיר.

במצב כזה הרבה בני אדם מתפתים ובגלל הביקוש וחוסר הזמן חותמים חוזה ומשאירים ציוד יקר ערך בקונטיינר כזה או אחר. מעבר לעובדה שמדובר כאמור בצעד פזיז ולא ממש חכם המכולה עצמה חשופה במשך היום למזג אוויר קיצוני, ולעיתים רבות מצבה הפיזי אינו תקני והציוד והתכולה נמצאים ללא הגנה מפני מים, לחות, שמש ועוד. מחסנים להשכרה בתל אביב אינם חייבים להיות סיוט של ממש אם פועלים בצורה הגיונית ושקולה.

 

ביטחון וביטוח

כאשר אתם מגיעים ושוכרים מחסן להשכרה בתל אביב עליכם לבדוק מהי רמת האבטחה סביב המתחם: האם ישנן מצלמות במעגל סגור? האם יש שמירה במקום? ולכמה אנשים יש מפתח למחסן? דבר חשוב נוסף הוא כל נושא הביטוח עליו לא כדאי וממש לא רצוי להתפשר. עקב הזילות שבשוק בעלי מחסנים להשכרה אינם ממהרים להחזיק או להציע פוליסה לשוכר וכל תקלה הכי קטנה עלולה לגרור אחריה תוצאות הרות אסון שלעיתים מסתיימות במפח נפש של ממש. אביה שירותי אחסנה דואגת להסביר ללקוחותיה הרבים על שיטות אחסון מיוחדות ומציעה באתר הבית שלה פוליסת ביטוח להורדה (בחינם כמובן) כך שכל אחד יוכל לבדוק את התנאים וליהנות כמובן משירות מקצועי ואמין.

 

חברת אביה מציעה: מחסנים להשכרה באזור תל אביב

חברת אביה שירותי אחסנה הוקמה לפי כ-22 שנים ועדיין מצליחה לשמור על אופייה המיוחד. באביה מאמינים בחשיבות שבמקצועיות ושומרים על רמה גבוהה שלא ממש מוכרת לשוק האחסנה בישראל. אנו מביאים ללקוחותינו הרבים ניסיון וידע רב אותו צברנו בכל השנים ומספקים פתרונות אחסון לאלפי בני אדם.

 

התקשרו עוד היום וגלו מה הופך אותנו לחברת האחסנה הגדולה במדינה.


מחפשים מחסן להשכרה בתל אביב? לחברת אביה העוסקת בתחום השכרת מחסנים יש את הפיתרון המושלם עבורכם. לחברה ניסיון רב שנים במתן שירותי אחסון והובלה, ומתחמי האחסון של אביה מצטיינים בתחזוקה איכותית, אבטחה מקצועית, ונגישות מרבית.

מענה מלא לאחסנת ציוד ותכולת דירה במרכז הארץ

כולנו יודעים שמחירי האחסנה בתל אביב הינם גבוהים. יותר מכך, הרבה מהמחסנים המוצעים להשכרה ולאחסון תכולת דירה בתל אביב הינם מקומות שלא היינו רוצים לאחסן בהם…כחברת האחסנה הגדולה בישראל, אנו באביה יודעים לתת לכם מענה משתלם ואיכותי במיוחד לאחסנת ציוד באזור תל אביב ואחסנה במרכז הארץ כגון מחסנים להשכרה בחולון, מחסנים להשכרה בפתח תקווה ומחסנים להשכרה בראשון לציון.

שמירה, בקרה ואבטחה

ניסיון של 22 שנים בתחום השכרת מחסנים בתל אביב לימד אותנו לתת לכם מחסנים לאחסון תכולת דירה בתל אביב שהינם שמורים ומבוקרים, כך שתוכלו לשמור על הציוד שלכם במצב מושלם לאורך זמן. אנו מספקים מחסנים להשכרה באזור תל אביב הנמצאים תחת שמירה ואבטחה, מתוחזקים בצורה נאותה, ותכולת המחסנים מבוטחת בהתאם

זמינות וקרבה למקום מגוריכם

בבעלות החברה כ 5500 יחידות אחסון ב-11 סניפים ברחבי הארץ, מתוכם ארבעה ממש באזור המרכז. הודות לכך, מתאפשר עבור תושבי המרכז השכרת מחסן בתל אביב קרוב למקום מגוריהם. כמו כן, כמובן שתוכלו ליהנות מגישה 24/7 למחסן שלכם, ואם תרצו גם נעזור לכם לסדר את הציוד כך שתוכלו להשתמש בפחות מקום, וכך ליהנות מדמי אחסנה נמוכים יותר.

שקט נפשי

מעוניינים בהשכרת מחסן בתל אביב? כאשר הציוד שלכם מאוחסן באחד ממתחמי האחסון של אביה, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים בנוגע לגורלו. הציוד שנכנס למחסנים שלנו מבוטח, כך שתוכלו תמיד ובכל מקרה לישון בשקט. ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו התקשרו 1-800-073-300 או השאירו את פרטיכם באתר, ונשמח לענות על כל שאלה ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת דירה בתל אביב ללא כל התחייבות.

מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
התקשרו 1-800-073-300
ונשמח לענות על כל שאלה
ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות