הצעת מחיר און-ליין מהיר וקל!

 • iconממלאים פרטים
 • iconמקבלים הצעה
 • iconסוגרים הזמנה
:קדימה, מתחיליםלהצעה און-ליין

אחסון ריהוט – אחסון רהיטים איכותי

איך עושים את זה נכון?

אחסון לכל מטרה הוא מצרך יומיומי ומבוקש מאוד. חברת אביה שירותי אחסנה מספקת לכם את התשובה המושלמת לכך!

אחסון של ריהוט מתייחס למגוון רחב של נושאים שניתן בקלות לספר עליהם ולמלא דפים שלמים. אך כיוון שזמנכם יקר אספנו, ליקטנו וסיכמנו עבורכם מאמר שיכול אולי לסייע בהבנת המושג הכולל ולהסביר פעם אחת ולתמיד למה מתכוונים כאשר אומרים אחסנה של ריהוט.

 

מי צריך את זה?

ברמת העיקרון, אחסון ריהוט אינו שונה מההגדרה של אחסון ציוד כבד, או אחסון תכולת דירה. אחסון שכזה נועד כדי לשמש שומר ומאבטח אישי לכלל הציוד והריהוט שלכם בזמן מעברי דירה, או שיפוצים. מעבר למשפחות הזקוקות לפתרונות אחסון זמינים, אחסון ריהוט יכולה להועיל עד מאוד גם לבעלי עסקים המעוניינים לרכוש סחורה – הן כדי ליהנות ממחירים אטרקטיביים יותר והן כדי לשבור את התלות הבלתי נסבלת בספקים השונים.

עבור האחרונים, מחסנים שנועדו עבור אחסון רהיטים יכולים מאוד להתאים לאחסון סחורות מסיבה אחת פשוטה: בדרך כלל מדובר במחסנים קטנים יחסית המתאימים לעסקים שאין להם מלאי גדול מדי לאחסנו. בעולם בו אחסון סחורות מתאפשר לרוב רק בהאנגרים ובשטחי אחסון גדולים, מחסנים פרטיים בהחלט עשויים להיות פתרון ראוי.

 

חברת אביה: פתרונות אחסון גם לבעלי מקצוע

במקביל למאחסנים "הרגילים" אנו נתקלים רבות בבעלי מקצוע הפונים אלינו כדי לקבל פתרון הולם ואמין עבור הציוד שלהם. כך, למשל, קבלנים, אינסטלטורים וחשמלאים רבים מלווים אותנו בכל 22 השנים בהן אנו ממשיכים לגדול ולשמור על מקומנו הראשון בענף המיוחד. אחסון במחסנים מוגנים ושמורים מספק את הסביבה האופטימאלית עבור ציוד, שלא כמו אחסון במכולות מזוהמות שהטמפרטורה הגבוהה שלהן מגבירה את קצב הבלאי ופשוט שוחקת את התכולה.

 

מה כדאי לבדוק?

בבואכם לשכור מחסן זכרו כי אתם שוכרים מקום שאמור לספק שירותי אחסון רהיטים אשר ישמור עליהם באופן אופטימאלי. לכן, אל תתפתו למחסנים "זולים", בטח לפני שראיתם אותם בעיניים ואף הצצתם בהסכם ההתקשרות עימם.

מחסנים טובים צריכים להכיל מערך אבטחה איכותי הכולל מנעול על כל דלת, מצלמות אבטחה, שער חשמלי וחברת אבטחה זמינה לכל בעיה. המחסנים צריכים להכיל תאים מבודדים השומרים על התכולה ואינם חושפים אותם לפגעי מזג האוויר. מעבר לתנאים הבסיסיים חשוב לוודאי כי המחסנים נקיים ואסתטיים וכי מדי תקופה מגיע מדביר מוסמך, השומר על תנאי היגיינה נאותים. מכרסמים ומזיקים שונים עשויים להיות הרסניים לרהיטים היושבים ללא השגחה לאורך זמן.

מעל כל זה נאמר כי מחסנים טובים ואיכותיים אמורים לספק את כל מכלול השירותים הללו כחלק בלתי נפרד מהשירות הבסיסי שלהם ועל כן – גם המחיר צריך להיות אטרקטיבי ומשתלם במיוחד.

 

השירותים הנלווים שמשדרגים את חוויית המשתמש

אחסון הוא עסק לרציניים בלבד וכשם שאתם שומרים על הציוד והתכולה בתוך הבית כך וודאי הייתם רוצים להבטיח את תקינותו של הרכוש שלכם, גם לאחר פריקתו במחסנים. ברשותנו מספר מחסנים להשכרה המותאמים לפי הצרכים והגודל הרצוי של הלקוח ואף מפוזרים בכמה נקודות בארץ. בצורה כזו אחסון רהיטים , ציוד ותכולת דירה הופך להיות משתלם ואמין במיוחד. לצד כל אלה אנחנו מספקים שירותים נלווים שעיקרם נועדו להקל על חייו של המאחסן הממוצע, כגון: מערכת לחישוב עלויות אחסנה ושירותי לוגיסטיקה וניהול.

זכרו כי אחסון ריהוט בסופו של יום הוא המקום בו תניחו את כל חייכם ואת רכושכם היקר. אל תתפתו ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר ובואו לבדוק את אביה שירותי אחסנה. העסק המשפחתי שלנו משמש כבית שני לאלפי בני אדם שנהנים מדי יום ומדי חודש מסטנדרטים איכותיים במיוחד, שאתגרו את מה שניתן היה למצוא בשוק לפני כניסתנו למשחק.

למה לבחור בנו?


מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

פריסה ארצית

פריסה ארצית

גישה למחסן 247

גישה למחסן 24/7

חברת האחסנה הגדולה בישראל

חברת האחסנה הגדולה בישראל

ביטוח תכולה חינם

ביטוח תכולה מקיף

(כולל רעידות אדמה)

מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


  מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

  ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
  התקשרו 073-796-8010
  ונשמח לענות על כל שאלה
  ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות