אחסנת תכולה

כך נוסעים או משפצים בראש שקט

עוברים דירה? נוסעים לחו”ל? משפצים את המשרד? מזיזים את הלשכה?

יש לנו עצה בשבילכם: לאחסן את התכולה. לכל תקופה (מיום ועד בכלל) לכל נפח (משידה עד בניין משרדים) ולכל מטרה (אם החלטתם לאחסן דירה או סתם נגמר לכם המקום בבית) – ככה זה עובד.

אחסון התכולה הינו עסק רציני במיוחד שאין להקל בו ראש. ממה צריך להיזהר, איך נמנעים מזה ומה הכי חשוב לבדוק? לחצו על כפתור “קרא עוד” בהמשך העמוד וגלו…

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות


  למה לבחור בנו?


  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  פריסה ארצית

  פריסה ארצית

  גישה למחסן 247

  גישה למחסן 24/7

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  ביטוח תכולה חינם

  ביטוח תכולה מקיף

  (כולל רעידות אדמה)
  • מחסנים להשכרה בראשון לציון
   סניף פתח תקווה - יחידות אחסון
  • מחסן להשכרה בחולון
   סניף חולון - יחידות אחסון
  • סניף נתניה - יחידות אחסון
   סניף נתניה - יחידות אחסון
  • יחידות אחסון להשכרה בשרון
   סניף נתניה - יחידות אחסון
  • מחסנים להשכרה בחיפה
   סניף חיפה - יחידות אחסון
  • מחסנים להשכרה לעסקים בחיפה
   סניף חיפה - יחידות אחסון
  • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
   סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
  • מחסנים להשכרה בראשון לציון
   סניף ראשון לציון - יחידות אחסון

  בדקו את החומר האנושי

  אחסנה היא במקרים מסוימים, אם לא תמיד, מערכת יחסים המבוססת על אמון וכבוד הדדי. מחד יש את הלקוח, אותו אדם שמבקש ממישהו (שהוא לא כל כך מכיר…) לשמור עבורו על הדברים הכי יקרים אותם אסף וצבר במשך השנים. למרות שהתמונה הראשונה מופנית לכלל הציוד שנחשב יקר, ממחשבים ומסכי פלסמה דרך פסנתרים וציוד מכני כזה או אחר ועד לארגזים קטנים בהם חבויים הרגעים הכי יפים של חייכם הכוללים תמונות וזיכרונות מתקופות אחרות, בעיני אביה, אחסנה היא בעצם אספקת שמירה על כל עולמכם כאילו היה שלנו.

   

  מחיר גבוה במקום טוב עדיף על מחיר מציאה במקום רטוב

  בעידן “האינסטנט” בו אנו חיים, לעיתים עקב חוסר הבנה שמלווה באילוצי זמן וכסף אנו נוטים לקבל החלטות שגויות ומוצאים את עצמנו, בסופו של חשבון, במצב של עוגמת נפש. אחסנה חייבת להיעשות לאחר בחינה מדוקדקת של “הבית הזמני של החפצים שלכם”. במשך 22 שנים אביה שירותי אחסנה צמחה וגדלה והפכה במהרה למותג הכי טוב והכי מוכר בשוק. הלקוחות הרבים שלנו מצאו בנו שותפים ושומרים אמינים שהמילה והכנות שלהם הן ערך עליון, במיוחד כאשר אחסנה נמצאת על הפרק.

   

  טיפים ועצות

  • ראשית בקשו המלצות מחברים ובדקו ברשת על אותן חברות המציעות את שירותיהן. לאחר שהכנתם רשימה מסודרת בדקו את אתר הבית: האם ישנם שמות מלבד “אצלי הכי זול צלצלו מיד אלי לנייד”?
  • האם מדובר בעסק שעובד מספר שנים ושנותן מקום באתר גם להמלצות הלקוחות שלו? להיכן בדיוק מגיע הציוד והאם אתם יכולים “לבקר” בנקודה בכל זמן שתרצו?
  • אחסנה – גם הביטוח חשוב. אביה אחסנה מציעה ללקוחותיה פוליסה אותה ניתן להוריד בקלות מהאתר, לקרוא ולבדוק, לעבור סעיף סעיף ולגלות שהטוב ביותר מונח מול עיניכם. חוזה שבא להקדים ולהבהיר מה בדיוק המושג כולל חייב להיות נהיר ובהיר לשני הצדדים, ושלא כמו אצל אחרים רק לנותן השירות.
  • מהם השירותים הנלווים שמציע נותן השירות? אחסנה היא לא רק שמירה על הציוד, יקר ככל שיהיה. לעיתים כדי לנהל את המערך בצורה נכונה ומסודרת נותן השירות יציע לכם שורה של עזרים כמו מערך ניהול לוגיסטי, שירותי אריזה, מערכת לחישוב עלויות וכך הלאה. רק אצל אביה תוכלו לקבל את כלל השירותים הנ”ל כאשר לצד אלו ניתן סיוע לכל מי שמבקש להעתיק את משרדו – אחסנה יכולה לכלול גם שירותים שיקלו את הסדר כמו סימון תיקיות, חלוקה לפי נושאים ועוד.
  • עוד דבר שכדאי לציין הוא מיקום המחסנים. בכל הנוגע לענף אחסון התכולה אביה מחזיקה מספר מחסנים הפרוסים בנקודות אסטרטגיות וזאת כדי להקל על המובילים, על הלקוחות והם משמשים כמובן נדבך חשוב בשמירה על הציוד.

  ניתן להמשיך ולתאר על גבי דפים שלמים את העולם הזה או פשוט להרים טלפון ולהבין מה הופך אותנו לחברת האחסנה הגדולה במדינה.

  מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם   מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

   ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
   התקשרו 073-796-8010
   ונשמח לענות על כל שאלה
   ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות