הצעת מחיר און-ליין מהיר וקל!

 • iconממלאים פרטים
 • iconמקבלים הצעה
 • iconסוגרים הזמנה
:קדימה, מתחיליםלהצעה און-ליין

אחסנה דירות ומה שביניהם

כמה תובנות חשובות

כאשר מדברים על אחסנה של דירות, גם רילוקיישן היא מילה שקופצת לראש. בשנים האחרונות ועקב קשיי הזמן ואילוצים שונים, יותר ויותר אנשים נאלצים להסכים להצעת רילוקיישן מטעם מקום העבודה. והבית? הוא נשאר מאחור. השאלה החשובה היא מי יכול לטפל בתכולתו, כאילו היה שלו?

למה לאחסן רק בחברת אביה?

אביה שירותי אחסון והובלה פועלת מזה 22 שנים. על מפעל החיים הזה שהחל כעסק משפחתי אנו שומרים ודואגים לפתח ולשדרג את התנאים שיקלו על לקוחותינו הרבים. אנו מציעים שירותי לוגיסטיקה מתקדמים ובכל שנות עבודתנו הבאנו רק כבוד וגאווה לשוק האחסון. אנו שמחים להמשיך ולתת לכם את הטוב ביותר.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

  למה לבחור בנו?


  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  פריסה ארצית

  פריסה ארצית

  גישה למחסן 247

  גישה למחסן 24/7

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  ביטוח תכולה חינם

  ביטוח תכולה מקיף

  (כולל רעידות אדמה)

  משמעות הרילוקיישן

  בשעה טובה ומוצלחת, לאחר שאמרתם "כן" והחלטתם להתחיל לפעול בכיוון הרילוקיישן. בעוד אתם כבר עם הראש ביעד החדש, מבחינת הטיפול בדירה ובתכולה שנשארים מאחור, הזמן מתחיל לפעול לרעתכם. יש להתחיל לדאוג לסידורים הראשונים שהם כמובן תכולת הדירה שלכם: כל הציוד שאגרתם במשך השנים ושאין לכם שום כוונה להפקיר אותו – מיד לאחסנה.

  דירות שלמות מסודרות היום בהאנגרים ובמתחמים שונים שמשמשים כמקום מבטחים עבור כל הרגעים שלכם שאתם לא רוצים לאבד. כדאי מאוד לדאוג לפחות חודשיים מראש לפני הנסיעה למקום. דירות שלמות, או יותר נכון ציוד של דירות שלמות, זקוק למקום מאובטח ונקי ובעל תכונות שאמורות להעניק לתכולה אורח חיים בריא. עכשיו השאלה הנשאלת היא: האם תרצו למצוא את תכולת הדירה שלכם בהאנגר ענק יחד עם עוד אלפי פריטים שונים? או שתרצו לאחסנו בתא פרטי משלכם, המכיל את כל סידורי האבטחה הדרושים.

   

  אומרים שלום לחפצים הישנים

  מניסיון עשיר של למעלה מ-22 שנה, אביה שירותי אחסנה מציעה לכם להקפיד על סדר מסוים ב-אחסנה. דירות שלמות לעיתים "מחביאות" ציוד שלא השתמשתם בו שנים. אם לא תקפידו על מיון מקדים ופשוט "תעמיסו" את כל הרכוש שלכם לתוך המחסן, כנראה שתצטרכו לשלם סכום לא מבוטל על ציוד שאפילו אין לכם צורך בו. דרך יעילה (וטובה לקראת צעד חדש) היא לתרום את הציוד שלא ממש תשתמשו בו יותר. אתם יכולים להודיע לחברים ולמשפחה על תרומה של חפצים וכמובן להתאמץ קצת ולצלצל לעמותות השונות שתשמחנה לקבל כל תרומה.

  זכרו כי אחסנה לוקחת בחשבון את הנפח אותו אתם תופסים (כלומר את גודל המחסן) ולכן – כמות מדודה של ציוד תאפשר לנו להתאים לכם מחסן בגודל מתאים.

   

  רושמים כל פריט שמאחסנים

  חלק חשוב מהסידורים הוא להכין רשימה מסודרת של כלל הציוד שנשאר. לאחר שסיימתם לארוז ומה שנשאר הוא להעביר את התכולה למחסן, ערכו רשימה מדוקדקת הכוללת את כל הציוד שאתם מעוניינים לאחסן. באתר הבית של חברת אביה תוכלו למצוא מערכת מתקדמת שביכולתה למדוד עבורכם את סך התשלום הכולל אותו אתם מייעדים ל-אחסנה: דירות שלמות, משרדים או לשכות זה כלל לא משנה, פשוט הכניסו את רשימת הרכוש שברצונכם לאחסן (לפי הפרטים שבאתר) ותקבלו הערכה מדויקת של עלות אחסנה דירות.

   

  בדיקת המחסנים שומרת על התכולה

  לאחר שסיימתם את שלב ההכנות, אתם יכולים להגיע פיזית למחסנים או למתחמי האחסון ולראות איך בנוי המחסן שיאכלס את הציוד שלכם. חשוב לבדוק את הטמפרטורות ואת מידת הלחות במקום. הכינו רשימה מסודרת של שאלות ואל תהססו "להטריד" את העובדים במקום. זכרו תמיד שאתם משלמים עבור השירות ושמגיע לכם לקבל את הטוב ביותר. בדקו את אמצעי האבטחה ושאלו מה בנוגע למצלמות במעגל סגור או לשמירות של ממש. רשמו ובדקו בחוזה אם כלל התנאים כתובים ואם פוליסת הביטוח מחסה את כל הציוד שהושאר ל-אחסנה. דירות שלמות משמען ציוד יקר ערך ויותר מזה: ציוד ותכולה בעלי ערך סנטימנטלי.

  מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


   מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

   ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
   התקשרו 073-796-8010
   ונשמח לענות על כל שאלה
   ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות