השכרת מחסנים

זה הכל עניין של גישה

השכרה זו חייבת להתאים לכם מכל הבחינות ובתוך כך גם מבחינת הגישה. הגישה אל המחסן ובחזרה, הגישה שלכם ושל המובילים אל הציוד, הגישה לכבישים, שדות, לחות ועוד.

החלטתם להשכיר מחסן – לציוד אישי, מלאי או סחורה. נושא המיקום והגישה הוא חשוב מסיבות רבות המשפיעות על נוחות, עלות ולעיתים גם על שלמות הציוד שלכם. על מה צריך להקפיד בעת בחירת מחסנים להשכרה? על כך בכתבה הבאה:

 

האם עלי לחפש מחסן ליד מקום מגורי?

לא בהכרח. פרמטרים למיקום מחסנים יש הרבה ואנו נשתדל לגעת בכולם בכתבה. לגבי הגישה למקום המגורים (או למקום העבודה) העניין תלוי במידה רבה במידת הקשר שאתם מכוונים אליו עם הציוד שלכם במחסנים להשכרה. אם בכוונתכם לבקר אותו לעיתים קרובות, מומלץ לבחור במחסנים להשכרה הנמצאים בקרבת הבית או על תוואי המסלול שלכם בדרך לעבודה או בחזרה. נסיעות ארוכות למחסנים אינן נעימות או מומלצות למי שזקוק לציוד שלו לעיתים תכופות. על אחת כמה וכמה כשמדובר בבעלי עסקים המאחסנים סחורה ומלאי.

פרמטר נוסף להחלטה אם להשכיר מחסן ליד הבית או לא הוא מיקום המחסן ביחס לקו החוף. מחסנים הנמצאים בקרבת קו החוף עשויים לסבול מאוויר ים מלוח ומלחות גבוהה שעשויים להשפיע לרעה על הציוד המאוחסן. במקרה כזה, מומלץ לבחור מחסנים במרחק גדול יותר, ולו רק כדי לשמור טוב יותר על הרכוש.

דבר נוסף שיש לדעת על מיקום גיאוגרפי של מחסנים הוא שקרבה גדולה מדי לשדות או פרדסים עשויה לעודד כניסה של מזיקים שונים – ג’וקים, חרקים ועכברים, לתוך המחסן. מחסנים הממוקמים במתחם שלא מקפיד על הדברה סדירה, עלולים להסב נזקים לרכושכם.

 

האם מחירי המחסן משתנים בהתאם למיקום הגאוגרפי שלהם?

לרוב כן. מחסנים להשכרה במרכזי ערים או במיקומים מרכזיים לרוב יעלו יותר. זהו פרמטר נוסף בבחירת מחסנים להשכרה. קחו בחשבון שככל שתתרחקו מהאזורים המבוקשים, ככל הנראה שתקבלו הצעה טובה יותר לאחסון.

יחד עם זאת, קחו בחשבון שמחסן מרוחק יישא עלויות גבוהות של הובלה – למתחם וממנו.

 

מה בנוגע לגישה בתוך המתחם עצמו?

על הגישה בתוך מתחמי המחסנים להיות טובה ומאפשרת. תהיו מופתעים לגלות כמה מחסנים בנויים בצורה לא טובה, המקשה על תנועה של לקוחות ומובילים בשבילי המתחם.

בקשו לראות את מתחם המחסנים ולוודא כי ישנה גישה ישירה לדלת המחסן – לכם ולמובילים. מעבר לכך, ודאו כי הגישה למחסנים היא על כביש סלול ולא על כביש כורכר. משאיות הנושאות תא מטען ללא בולמי זעזועים עלולות לפגוע שלא במזיד ברכוש שביר ורגיש כגון תמונות, כלי חרסינה ועוד.

עוד נקודה בנושא גישה אישית למחסנים – חשבתם מה בנוגע למנעולים? במקרים רבים (גם במקרה של תאים פרטיים) המפתחות לתא יהיו ברשות מנהל המתחם והתא יפתח בנוכחותו בלבד. במחסנים אחרים תגלו כי ניתן לכם מפתח אישי לתא – לשימושכם האישי בלבד במסגרת שעות הפעילות.

 

מה בנוגע לשעות ביקור במתחם?

עניין נוסף הקשור לגישה למחסנים להשכרה – הוא נושא שעות הביקור. ודאו כי החוזה מסכם שעות ביקור ברורות ונוחות למשתמש ולא פחות חשוב מכך – כי ביכולתכם לעמוד בהם במקביל להתנהלות היומיומית שלכם.

 

יש לכם עוד שאלות בנושא השכרת מחסנים? דברו אתנו. אחד מנציגינו ישמח לסייע. בהצלחה !

למה לבחור בנו?


מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

פריסה ארצית

פריסה ארצית

גישה למחסן 247

גישה למחסן 24/7

חברת האחסנה הגדולה בישראל

חברת האחסנה הגדולה בישראל

ביטוח תכולה חינם

ביטוח תכולה מקיף

(כולל רעידות אדמה)
 • מחסנים להשכרה בראשון לציון
  סניף פתח תקווה - יחידות אחסון
 • מחסן להשכרה בחולון
  סניף חולון - יחידות אחסון
 • סניף נתניה - יחידות אחסון
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • יחידות אחסון להשכרה בשרון
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • מחסנים להשכרה בחיפה
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • מחסנים להשכרה לעסקים בחיפה
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
 • מחסנים להשכרה בראשון לציון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון

מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם  מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

  ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
  התקשרו 073-796-8010
  ונשמח לענות על כל שאלה
  ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות