טיפים למעבר דירה

טיפים למעבר דירה

אם אתם מתכננים מעבר דירה, נסיעה לחו”ל או שאתם זקוקים למחסן שישמש אתכם לאחסנה לטווח ארוך, הקדישו כמה דקות למאמר הבא שיספק לכם עצות מועילות וטיפים למעבר דירה.

 

כיצד יש להתכונן למעבר דירה?

אז טיפ ראשון למעבר דירה מדבר על חשיבותה של ההיערכות מראש. חשוב מאוד להזמין חברת הובלה וחברת אחסנה בשלב מוקדם ככל האפשר. היערכות מראש תבטיח כי תקבלו החלטה נבונה בקשר לבעלי המקצוע שתבחרו לעבוד איתם וכך גם תקטינו את הסיכוי לדברים בלתי צפויים שיצוצו.

בכל הקשור להובלה, קחו בחשבון שישנם תאריכים מבוקשים יותר ופחות. השתדלו שלא להזמין מוביל בסוף חודש / תחילת חודש (בהם עוברים רוב עם ישראל…), השתדלו להימנע מימי שישי ודעו כי חודשי הקיץ באופן כללי עלולים להיות יקרים יותר – להובלה, ולעיתים גם לאחסון.

 

איך אני יכול לדעת שמדובר בחברת הובלות אמינה?

אם החלטתם להשתמש בשירותיה של חברת אחסנה, בקשו ממנה גם המלצה על חברת הובלה למעבר דירה. לאחר שקיבלתם טלפון או שם של איש קשר דאגו לערוך השוואת מחירים מסודרת ובקשו לקבל ממליצים. ככלל – חיפוש ממליצים / ביקורות דרך האינטרנט היא דרך נהדרת לתהות על קנקנו של אותו מוביל שעומד מולכם.

 

כיצד יש להתכונן לאריזת הציוד?

אי אפשר לדבר על טיפים למעבר דירה, מבלי לדבר על אריזה. לקראת האחסון והאריזה צריך כמובן להצטייד בארגזים וקרטונים, אותם יכולים לספק המובילים או חברת האחסנה (בתנאי שמבקשים זאת מהם מבעוד מועד) ובמקרה כזה דעו כי יש ערבון על הארגזים ותתבקשו להחזיר אותם לבעליהם בתום המעבר. בנוסף, כדאי מאוד להכין סכין יפני, מספריים, עיתונים, בדים, ניילון פצפץ (עם בועות אוויר) וכמה טושים עבים.

ביום מעבר דירה מומלץ להשאיר ארגז אחד פתוח ובו תכינו מראש דברים שיישארו לכם זמינים ביום המעבר ומיד לאחריו. דברים כמו מגבת, מברשת שיניים, מטען לסלולארי, מסמכים חשובים, וחפצים נוספים שחשוב שיישארו קרובים אליכם בכל עת.

 

מה עוד צריך לדעת על אומנות האריזה?

 • יש לחלק את התכולה של הארגזים לפי חדרים: נסו לרכז כל חדר בנפרד, כך גם הסידור הסופי והפריקה יהיו קלים הרבה יותר.
 • רשמו על הארגז מה בדיוק הוא מכיל, למשל יוסי ספרים או יוסי צעצועים.
 • כדאי מאוד לסמן את הקרטונים המכילים חפצים שבירים. אם בחרתם בחברה המספקת שירותי אחסון דירות אמרו למובילים לשים לב לארגזים השבירים ובמחסן עצמו דאגו לבדוק שהשבירים למיניהם ממוקמים למעלה ושאין מעל הקרטונים ציוד כבד. כמובן שבאריזה עצמה יש לעטוף את החפצים השבירים בעיתונים.
 • בכל הנוגע לכלי מטבח או לכלי עבודה רצוי לעטוף סכינים או שאר חפצים חדים בבדים או בגזרי עיתונים ישנים.
 • אם יש לכם את הזמן והסבלנות רצוי מאוד למספר את הקרטונים ולהכין רשימה מסודרת. כמובן שאין צורך לרדת לפרטים הקטנים אבל רשימה כזו תעזור לכם לפקח אחר התכולה.
 • טלוויזיות, מחשבים או מסכים יש לעטוף בעדינות יתרה. בכל חנות לכלי בית כמו אייס, הום סנטר ואחרים תוכלו למצוא גלילי ניילון נצמד שאינם פוגעים במסך ושיכולים לשמור עליו מסדקים או שברים.

 

האם אריזה בארגזים קטנים משפיעה על עלות האחסנה בעת מעבר דירה?

לא בהכרח. לפני האחסון ובאריזה עצמה צריך לחשוב גם על איך לארוז. בכל הנוגע לספרים יש להכין ארגזים קטנים יותר. קחו בחשבון שהסבלים והמובילים לא יוכלו להרים ארגזים כבדים ולכן עדיף לחלק את התכולה למספר קרטונים.

במידה ויש ספריה עמוסה בבית או אוסף תקליטים יש לציין זאת למובילים. כל חברת הובלות הוגנת תעדיף מספר ארגזים וקרטונים קטנים מאשר קרטון אחד ענק שכדי להרים אותו צריך לפחות שלושה אנשים.

 

מה בדבר אחסון יצירות אומנות וחפצים יקרי ערך?

אחסון ציוד יקר ערך ובכלל זה תכשיטים, יצירות אמנות או תכולה אחרת שערכה גבוה אינו מומלץ. את כל אלה עדיף להשאיר אצל הקרובים או אצל חברים, בתנאי כמובן שיש להם מקום שמור ומוגן. במידה והחלטתם כן לאחסן את אותם חפצים במחסן, הקפידו על פוליסת ביטוח הולמת שתכסה אתכם בפני נזקי טבע או נזקים שבזדון.

למה לבחור בנו?


מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

פריסה ארצית

פריסה ארצית

גישה למחסן 247

גישה למחסן 24/7

חברת האחסנה הגדולה בישראל

חברת האחסנה הגדולה בישראל

ביטוח תכולה חינם

ביטוח תכולה מקיף

(כולל רעידות אדמה)
 • מחסנים להשכרה בראשון לציון
  סניף פתח תקווה - יחידות אחסון
 • מחסן להשכרה בחולון
  סניף חולון - יחידות אחסון
 • סניף נתניה - יחידות אחסון
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • יחידות אחסון להשכרה בשרון
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • מחסנים להשכרה בחיפה
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • מחסנים להשכרה לעסקים בחיפה
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
 • מחסנים להשכרה בראשון לציון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון

מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם  מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

  ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
  התקשרו 073-796-8010
  ונשמח לענות על כל שאלה
  ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות