מחסנים להשכרה בתל אביב – השכרת מחסן לאחסון תכולת דירה בתל אביב

מענה מלא לאחסנת ציוד ותכולת דירה במרכז הארץ

כולנו יודעים שמחירי האחסנה בתל אביב הינם גבוהים. יותר מכך, הרבה מהמחסנים המוצעים הינם מקומות שלא היינו רוצים לאחסן בהם…

כחברת האחסנה הגדולה בישראל אנו באביה יודעים לתת לכם מענה משתלם ואיכותי במיוחד לאחסנת ציוד באזור תל אביב ובמרכז הארץ.

ניסיון של 22 שנים באחסנה לימד אותנו לתת לכם מחסנים שמורים ומבוקרים כך שתוכלו לשמור על הציוד במצב מושלם לאורך זמן.

כמובן שתוכלו ליהנות מגישה 24/7 למחסן שלכם ואם תרצו גם נעזור לכם לסדר את הציוד כך שתוכלו להשתמש בפחות מקום וכך ליהנות מדמי אחסנה נמוכים יותר.

הציוד שנכנס למחסנים שלנו הינו מבוטח כך שתוכלו תמיד ובכל מקרה לישון בשקט!

ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו התקשרו 073-796-8010 ונשמח לענות על כל שאלה ולייעץ לכם בנושא אחסנת תכולת הדירה ללא כל התחייבות.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות


  למה לבחור בנו?


  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  פריסה ארצית

  פריסה ארצית

  גישה למחסן 247

  גישה למחסן 24/7

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  ביטוח תכולה חינם

  ביטוח תכולה מקיף

  (כולל רעידות אדמה)
  • מחסנים להשכרה בראשון לציון
   סניף פתח תקווה - יחידות אחסון
  • מחסן להשכרה בחולון
   סניף חולון - יחידות אחסון
  • סניף נתניה - יחידות אחסון
   סניף נתניה - יחידות אחסון
  • יחידות אחסון להשכרה בשרון
   סניף נתניה - יחידות אחסון
  • מחסנים להשכרה בחיפה
   סניף חיפה - יחידות אחסון
  • מחסנים להשכרה לעסקים בחיפה
   סניף חיפה - יחידות אחסון
  • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
   סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
  • מחסנים להשכרה בראשון לציון
   סניף ראשון לציון - יחידות אחסון

  בשנים האחרונות מחסנים להשכרה בתל אביב הפכו למכרה זהב קטן. מחירי הנדל”ן שקפצו והביקוש הרב טלטלו את שוק האחסנה בתל אביב. אבל היכן כל זה משאיר את הצרכן והאם מדובר בתחרות בריאה? ריכזנו עבורכם מדריך שימושי בו ליקטנו כמה טיפים שאולי יסייעו לכם במציאת הטוב ביותר. אביה שירותי אחסנה שמחים לעזור לכם בכל עת.

  מדוע המחירים זינקו?

  שוק הנדל”ן הרותח לא הסתפק רק בדירות או בפנטהאוזים המפוארים. גם חניות, מקלטים ומחסנים נחשבים היום להשקעה חסרת תקדים ובהחלט משתלמת. הביקוש הרב של הצרכן האמיר כאמור את המחירים. יותר ויותר אנשים מסתפקים היום במשרד או בדירה קטנה יותר כאשר הפיצוי על חוסר המקום בא לידי ביטוי בהשכרה של שטחים נוספים. מחסנים להשכרה בתל אביב מוצגים היום כמצרך מבוקש ביותר.

  אביה אחסנה מסבירה

  הביקוש כאמור פגע בצרכן בשני מישורים, כאשר הראשון כאמור הוא המחיר עצמו והשני מתבטא בפריצות של השוק. כך למשל פרסומים חוזרים ונשנים של “להשכרה מחסן בתל אביב” המופיעים לרוב באתרי האינטרנט ומכריזים על מחסנים להשכרה במחיר מציאה. אך לאחר בדיקה מקיפה יותר המחסן עצמו מתגלה כמכולה רעועה שהוצבה באחד החניונים הפרוסים שבעיר.

  במצב כזה הרבה בני אדם מתפתים ובגלל הביקוש וחוסר הזמן חותמים חוזה ומשאירים ציוד יקר ערך בקונטיינר כזה או אחר. מעבר לעובדה שמדובר כאמור בצעד פזיז ולא ממש חכם המכולה עצמה חשופה במשך היום למזג אוויר קיצוני, ולעיתים רבות מצבה הפיזי אינו תקני והציוד והתכולה נמצאים ללא הגנה מפני מים, לחות, שמש ועוד. מחסנים להשכרה בתל אביב אינם חייבים להיות סיוט של ממש אם פועלים בצורה הגיונית ושקולה.

  ביטחון וביטוח

  כאשר אתם מגיעים ושוכרים מחסן להשכרה בתל אביב עליכם לבדוק מהי רמת האבטחה סביב המתחם: האם ישנן מצלמות במעגל סגור? האם יש שמירה במקום? ולכמה אנשים יש מפתח למחסן? דבר חשוב נוסף הוא כל נושא הביטוח עליו לא כדאי וממש לא רצוי להתפשר. עקב הזילות שבשוק בעלי מחסנים להשכרה אינם ממהרים להחזיק או להציע פוליסה לשוכר וכל תקלה הכי קטנה עלולה לגרור אחריה תוצאות הרות אסון שלעיתים מסתיימות במפח נפש של ממש. אביה שירותי אחסנה דואגת להסביר ללקוחותיה הרבים על שיטות אחסון מיוחדות ומציעה באתר הבית שלה פוליסת ביטוח להורדה (בחינם כמובן) כך שכל אחד יוכל לבדוק את התנאים וליהנות כמובן משירות מקצועי ואמין.

  חברת אביה מציעה: מחסנים להשכרה באזור תל אביב

  חברת אביה שירותי אחסנה הוקמה לפי כ-22 שנים ועדיין מצליחה לשמור על אופייה המיוחד. באביה מאמינים בחשיבות שבמקצועיות ושומרים על רמה גבוהה שלא ממש מוכרת לשוק האחסנה בישראל. אנו מביאים ללקוחותינו הרבים ניסיון וידע רב אותו צברנו בכל השנים ומספקים פתרונות אחסון לאלפי בני אדם.

  התקשרו עוד היום וגלו מה הופך אותנו לחברת האחסנה הגדולה במדינה.


  מחפשים מחסן להשכרה בתל אביב? לחברת אביה העוסקת בתחום השכרת מחסנים יש את הפיתרון המושלם עבורכם. לחברה ניסיון רב שנים במתן שירותי אחסון והובלה, ומתחמי האחסון של אביה מצטיינים בתחזוקה איכותית, אבטחה מקצועית, ונגישות מרבית.

  מענה מלא לאחסנת ציוד ותכולת דירה במרכז הארץ

  כולנו יודעים שמחירי האחסנה בתל אביב הינם גבוהים. יותר מכך, הרבה מהמחסנים המוצעים להשכרה ולאחסון תכולת דירה בתל אביב הינם מקומות שלא היינו רוצים לאחסן בהם…כחברת האחסנה הגדולה בישראל, אנו באביה יודעים לתת לכם מענה משתלם ואיכותי במיוחד לאחסנת ציוד באזור תל אביב ואחסנה במרכז הארץ כגון מחסנים להשכרה בחולון, מחסנים להשכרה בפתח תקווה ומחסנים להשכרה בראשון לציון.

  שמירה, בקרה ואבטחה

  ניסיון של 22 שנים בתחום השכרת מחסנים בתל אביב לימד אותנו לתת לכם מחסנים לאחסון תכולת דירה בתל אביב שהינם שמורים ומבוקרים, כך שתוכלו לשמור על הציוד שלכם במצב מושלם לאורך זמן. אנו מספקים מחסנים להשכרה באזור תל אביב הנמצאים תחת שמירה ואבטחה, מתוחזקים בצורה נאותה, ותכולת המחסנים מבוטחת בהתאם

  זמינות וקרבה למקום מגוריכם

  בבעלות החברה כ 5500 יחידות אחסון ב-11 סניפים ברחבי הארץ, מתוכם ארבעה ממש באזור המרכז. הודות לכך, מתאפשר עבור תושבי המרכז השכרת מחסן בתל אביב קרוב למקום מגוריהם. כמו כן, כמובן שתוכלו ליהנות מגישה 24/7 למחסן שלכם, ואם תרצו גם נעזור לכם לסדר את הציוד כך שתוכלו להשתמש בפחות מקום, וכך ליהנות מדמי אחסנה נמוכים יותר.

  למה כדאי לאחסן תכולת דירה במחסנים להשכרה בתל אביב?

  אם אתם גרים בתל אביב והסביבה וזקוקים לפתרון זמני – קצר טווח או ארוך טווח – לאחסון החפצים השונים שלכם, מחסנים להשכרה בתל אביב הם האופציה הטובה ביותר שלכם. מדובר על פתרון נוח מאוד, מאובטח 24/7, ומותאם אישית לכם – אתם יכולים לבחור את גודל המחסן בהתאם לצרכים שלכם ואת זמן האחסון, ולקבל מחיר המותאם בדיוק לצרכים הייחודיים שלכם. 

  אם תבחרו מחסן להשכרה תל אביב, וודאו שאתם בוחרים במקום איכותי, מתקדם, נקי ומטופח עם אבטחה מסביב לשעון. חשוב לבחור במקום שמאפשר לכם גישה 24/7 עם מפתח משלכם, כך שתוכלו לגשת למחסן שלכם בכל עת שתזדקקו לו.

  באילו מקרים יש צורך במחסנים להשכרה בתל אביב?

  הצורך באחסון תכולת דירה בתל אביב יכול לנבוע מכמה וכמה סיבות, כאשר יש ארבע סיבות נפוצות מאוד שחוזרות על עצמן אצל מרבית האנשים:

  • רילוקיישן – הרבה אנשים ומשפחות יוצאים להרפתקת “רילוקיישן” בחו”ל, בין אם בשליחות של העבודה, או אפילו מטעם עצמם. רילוקיישן בדרך כלל נמשך לפחות שנה אחת אך הרבה פעמים הרבה יותר מזה, ולכן יש צורך בהשכרת מחסן בתל אביב כדי לאחסן את כל החפצים וריהוט בבית עד שחוזרים לארץ. אחסנה בתל אביב מאפשרת לאחסן את כל החפצים לתקופת זמן ארוכה וגם של שנים, וכך פותרת את הבעיה. 
  • מעבר לדירה קטנההרבה אנשים שעוברים לתל אביב עוברים לדירה קטנה יותר, שכן זה לא חדש שהדירות בתל אביב יקרות מאוד ולעיתים יש צורך להתפשר על הגודל. כמובן, לעתים זו לא התפשרות כלל, ואנשים רבים מעדיפים לעזוב בית גדול כדי להנות מהחיים העירוניים בתל אביב, ולעתים עושים זאת לתקופת זמן קצרה. במקרים כאלו, הדירה הקטנה לא יכולה להכיל את כל החפצים והריהוט שהיו בדירה הקודמת, ולכן יש צורך במחסן להשכרה בתל אביב עד שמוכרים את החפצים או חוזרים לדירה גדולה.
  • שיפוציםבמקרה של שיפוצים בבית, בעיקר אם מדובר על שיפוצים מסיביים כמו החלפה של מטבח, הוספה או הורדה של חדר, שינוי הריצוף וכדומה, יש צורך לאחסן את החפצים עד שהשיפוץ יושלם. כדי לעשות זאת בדרך הקלה והנוחה ביותר, מומלץ לשכור מחסן בתל אביב, לאחסן את כל הריהוט לטווח קצר ועד גמר הריהוט, ולאחר מכן להשיב אותו לדירה המשופצת בלי שהוא יינזק, יתלכלך או ייפגם!
  • מעבר “בין דירות”כשמדברים על תל אביב, עיר עם נדל”ן לא קל בכלל, הרבה פעמים לוקח זמן עד שמוצאים את הדירה החדשה הבאה. פעמים רבות, יש איזה טווח מסוים בין תאריך היציאה מהדירה הנוכחית ועד תאריך הכניסה לדירה החדשה שסוף סוף נמצאה. במקרים כאלו, יש צורך לאחסן את הריהוט במחסנים להשכרה בתל אביב, שישמרו על החפצים לטווח הקצר עד שהתקופה הזו תעבור ותכנסו לדירה החדשה שלכם. 

  שקט נפשי

  מעוניינים בהשכרת מחסן בתל אביב? כאשר הציוד שלכם מאוחסן באחד ממתחמי האחסון של אביה, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים בנוגע לגורלו. הציוד שנכנס למחסנים שלנו מבוטח, כך שתוכלו תמיד ובכל מקרה לישון בשקט. ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו התקשרו 073-796-8010 או השאירו את פרטיכם באתר, ונשמח לענות על כל שאלה ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת דירה בתל אביב ללא כל התחייבות.

  מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם   מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

   ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
   התקשרו 073-796-8010
   ונשמח לענות על כל שאלה
   ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות