הצעת מחיר און-ליין מהיר וקל!

 • iconממלאים פרטים
 • iconמקבלים הצעה
 • iconסוגרים הזמנה
:קדימה, מתחיליםלהצעה און-ליין

מה זה City Box?

קצת רקע על שיטת האחסון העצמי
ועל אביה City Box

שיטת האחסון העצמי (Self-Storage) נולדה לפני כמה וכמה שנים בארה"ב ומאז היא מכה גלים בכל מקום אליו היא מגיעה. בעצם מדובר במתחמי מחסנים הזמינים עבור המשתמשים מסביב לשעון – 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה. למחסנים ניתן לגשת באופן עצמאי וללא צורך בתיאום מראש.

ההבדל בין אחסון רגיל לאחסון עצמי הוא בזמינות ובנגישות של הרכוש עבור הלקוח. אם במחסן רגיל נהוג להכניס את הרכוש לתקופה ארוכה בשיטת "אחסן ושכח", עם מחסנים לאחסון עצמי האחסון הוא דינאמי הרבה יותר. באחסון עצמי הלקוח יכול לגשת למחסן הפרטי שלו בכל שלב, להוציא ולהכניס דברים כאוות נפשו ובעצם להשתמש במחסן כבחדר פרטי שלו לכל דבר – שלוחה של הבית, אם תרצו, הנמצאת במרחק נסיעה קצרה, ובה ניתן לאחסן את הדברים החשובים שאין להם מקום בבית.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

  למה לבחור בנו?


  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  פריסה ארצית

  פריסה ארצית

  גישה למחסן 247

  גישה למחסן 24/7

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  ביטוח תכולה חינם

  ביטוח תכולה מקיף

  (כולל רעידות אדמה)

  מחסן להשכרה שהינו חיצוני ובשיטת אחסון עצמי הוא אידיאלי מסיבות רבות. קודם כל הוא משתלם הרבה יותר מתוספת של חדר נוסף בבית. אם ניקח בחשבון בניה של חדר נוסף, או מעבר לדירה גדולה יותר ואפילו תשלום ארנונה על חדר נוסף בבית, נגלה שהשכרת מחסן היא הפתרון המשתלם ביותר. במחסן להשכרה ניתן ואף מומלץ לשים דברים שבדרך כלל היינו מאפסנים במקום שכוח אל, שספק אם היינו מגיעים אליהם אי פעם, אבל אנחנו עדיין מתקשים להפטר מהם. אם נביט רגע אחד בביתנו נגלה כי יש ברשותנו לא מעט פריטים כאלה. את כל אלה אפשר לאפסן במחסן להשכרה ולפנות הרבה מקום בבית והרבה דאגות מהראש.

  מעבר לכך, ועד כמה שזה נשמע מוזר, במחסן להשכרה הציוד שלכם יהיה שמור ובטוח ברמה גבוהה יותר מזו שיש לכם בבית. אנו באביה שירותי אחסנה דואגים להציב מערך אבטחה מתקדם במתחם, לרבות מצלמות אבטחה, מערכת כניסה חכמה, שער חשמלי וחברת שמירה האמונה על אבטחת המקום 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה. בנוסף, אנו דואגים גם לפוליסת ביטוח נרחבת המכסה אתכם בכל מקרה של נזקי טבע או נזק מכוון.

  מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


   מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

   ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
   התקשרו 073-796-8010
   ונשמח לענות על כל שאלה
   ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות

   I am raw html block.
   Click edit button to change this html