הצעת מחיר און-ליין מהיר וקל!

 • iconממלאים פרטים
 • iconמקבלים הצעה
 • iconסוגרים הזמנה
:קדימה, מתחיליםלהצעה און-ליין

מחסנים להשכרה

עוברים דירה או משפצים את הבית?

אביה, חברת האחסנה הגדולה בישראל, מציעה לכם מחסנים להשכרה ב- 13 סניפים בפריסה ארצית. בכל סניף תוכלו למצוא מחסנים, או חדרי אחסנה כפי שאנחנו מעדיפים לקרוא להם, במגוון גדלים, כך שתשלמו בדיוק על מה שאתם צריכים. בכל הסניפים מותקנות מערכות אבטחה מתקדמות, והם זוכים לנקיון ולתחזוקה ברמה יומיומית. מרבית הסניפים שלנו נגישים 24/7 באמצעות כרטיס חכם (צ'יפ) וקוד סודי אישי, כך תוכלו להיכנס למחסן שלכם מתי שתרצו.

אצלנו, התכולה שלכם מבוטחת בביטוח מקיף, ואתם משלמים בהתאם לערך של כל פריט שאתם מאחסנים, ובכך אתם נמנעים מצד אחד מתשלומים מיותרים ומצד שני, מבטיחים את עצמכם במקרה של כל נזק שעלול להיגרם לתכולה שלכם במהלך תקופת האחסנה. שירות הלקוחות שלנו זמין במגוון ערוצים, כך שתמיד תוכלו לקבל מענה מהיר ויעיל. תקופת המינימום לאחסנה הינה 30 יום, ולאחריה תוכלו לפנות את המחסן ששכרתם ולשלם בדיוק על מספר הימים שבהם השתמשתם בו בפועל.

יש מגוון רחב של מצבים בהם מחסן להשכרה עשוי להוות פתרון מצויין עבורכם. לדוגמא אחסון תכולת דירה בתקופות גישור בין דירות, בשיפוץ, רילוקיישן, בצורך לפנות תכולה מלאה או חלקית של דירה או אם המקום בבית פשוט לא מספיק. אצלנו אומרים שלכל סיטואציה יש את המחסן שמתאים לה. לכן באביה אחסנה בנינו עבור אלפי לקוחותינו מגוון רחב של מחסנים להשכרה המיועדים לשימושים שונים ופרוסים ב- 13 סניפים ברחבי הארץ.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

  למה לבחור בנו?


  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  פריסה ארצית

  פריסה ארצית

  גישה למחסן 247

  גישה למחסן 24/7

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  ביטוח תכולה חינם

  ביטוח תכולה מקיף

  (כולל רעידות אדמה)

  מחסנים בפריסה ארצית

  אביה אחסנה מפעילה 13 סניפים בפריסה ארצית, הכוללים כולם מחסנים בגדלים שונים.

  קיבוץ הראל – מחסנים החל מ- 4 קוב

  קיבוץ הראל – מחסנים החל מ- 4 קוב

  יד בנימין – מחסנים החל מ- 2 קוב

  יד בנימין – מחסנים החל מ- 2 קוב

  כוכב יאיר – מחסנים החל מ- 3 קוב

  כוכב יאיר - מחסנים

  ת"א קרליבך – מחסנים החל מ- 1 קוב

  תל אביב קרליבך – מחסנים

  חולון – מחסנים החל מ- 1 קוב

  חולון – מחסנים

  חיפה מילואות – מחסנים החל מ- 4 קוב

  חיפה מילואות – מחסנים

  חיפה צ'ק פוסט – החל מ-1.35 קוב

  חיפה צ'ק פוסט – מחסנים

  חיפה המפרץ – מחסנים החל מ- 2 קוב

  חיפה המפרץ – מחסנים

  צור יגאל – מחסנים החל מ-4 קוב

  צור יגאל – מחסנים

  ראשון לציון – מחסנים החל מ- 1 קוב

  ראשון לציון – מחסנים

  פ"ת קריית מטלון – החל מ-1.35 קוב

  פתח תקווה קריית מטלון– מחסנים

  פ"ת קריית אריה – החל מ-1.35 קוב

  פתח תקווה קריית אריה – מחסנים

  שדי חמד – מחסנים החל מ-2.5 קוב

  שדי חמד – מחסנים

  מחירי אחסנה לפי גודל מחסן

  המחירים כוללים מע"מ

  סוג חדר נפח חדר אחסנה תכולה אפשרית טווח מחירים (ל- 30 יום)
  מיני 1-2 קוב יחידת אחסון בגובה נמוך, תחליף ל"בוידעם", מאפשרת אחסנה של 10-30
  קרטונים או חפצים בגודל דומה
  117-355 ₪
  קטן 4-6 קוב חדר אחסנה בגובה מלא, תחליף לחדר שירות, מאפשר אחסנה של 30-40 קרטונים וחפצים גדולים 376-1,025 ש"ח
  בינוני 7-10 קוב מתאים כמחסן משלים לדירה או לאחסון תכולת דירה קטנה 446-728 ₪
  גדול 11-20 קוב מתאים לאחסון תכולת דירה בינונית 477-1,193 ₪
  גדול מאוד 20 קוב ומעלה מתאים לאחסון תכולת דירה גדולה החל מ- 40 ₪ לקוב
  אביה מחסנים להשכרה

  כמה עולה השכרת מחסן?

  טווח המחירים של השכרת מחסנים הוא רחב, ומושפע משני גורמים עיקריים – נפח המחסן ומיקום הסניף שבו נמצא המחסן. נפח המחסן, או, כמו שאנחנו מעדיפים לקרוא לו, חדר האחסנה, נמדד בקוב. קוב אחד הוא למעשה קובייה שכל אחת מהצלעות שלה באורך 1 מטר, כך שחדר ששטח הרצפה שלו הוא 8 מ"ר והגובה שלו הוא 3 מ' יהיה בנפח של 24 קוב. חשוב מאוד לבחור מחסן שהנפח שלו תואם את הדרישות שלכם, אחרת תשלמו סכומים מיותרים. מאידך, אם תשכרו מחסן קטן מדי, הוא עלול שלא להספיק לכל התכולה המיועדת לאחסנה בו. חשוב להתאים את נפח חדר האחסנה לא רק לצורך אחסון חפצים המיועדים לאחסנה אלא גם לאופי השימוש בו. לדוגמא, אם אתם מאחסנים תכולת דירה, ומעריכים שלא תצטרכו לגשת לרוב התכולה במהלך תקופת האחסנה (מלבד קרטונים ופריטים שימוקמו בקדמת המחסן), תוכלו לקחת מחסן שנפחו קרוב מאוד לנפח התכולה המיועדת לאחסנה.

  לעומת זאת, אם המחסן ישמש לכם לעתים תכופות, רצוי לסדר אותו כך שתהיה נגישות נוחה לכל קרטון או חפץ המאוחסנים בו ואולי אפילו להוסיף לו יחידות מדפים (גם זה, אגב, שירות שאנחנו מספקים). נגישות נוחה משמעותה השכרת מחסן גדול יותר מאשר נפח התכולה המאוחסנת בו, וחשוב לקחת את זה בחשבון. לא בטוחים מה נפח האחסנה הנדרש לכם? אתם מוזמנים להשתמש במחשבון האחסנה שלנו, אליו ניתן להזין את רשימת התכולה שלכם ולקבל הערכה של נפח האחסנה הנדרש לכם עבור התכולה. ניתן כמובן לעשות את זה בשיחת טלפון עם אחד מיועצי האחסנה המנוסים שלנו. יחד תעברו על רשימת התכולה, ותקבלו הערכה של הנפח הנדרש לאחסון התכולה שלכם.

  באשר למיקום הסניף, אביה אחסנה מפעילה סניפים עירוניים וסניפים פרבריים. הסניפים העירוניים, במקומות כמו תל אביב, חולון, ראשל"צ, פתח תקווה וחיפה, כוללים מחסנים במיקומים שקרובים אליכם הביתה אך מחירם יקר יותר יחסית מהמחסנים בסניפים הפרבריים. סניפים אלה, במקומות כמו כוכב יאיר, יד בנימין, קיבוץ הראל ואזור התעשייה מילואות מצפון לקריות, נמצאים במרחק נסיעה של כמה עשרות ק"מ ולא יותר, אך הם מציעים מחירים זולים בעשרות אחוזים לעומת הסניפים העירוניים. כך שאם אתם מחפשים פתרון אחסון והנגישות המיידית למחסן פחות חשובה לכם, או שאתם צופים שתגיעו אליו לעיתים רחוקות בלבד, חבל לשלם יותר על השכרת מחסן בסניף עירוני, ואפשר בהחלט להסתפק בסניף פרברי. רמת האבטחה, הנקיון והתחזוקה גבוהה וזהה בכל הסניפים שלנו, כך שההבדל הוא אך ורק במיקום שלהם.

  מאחר שיש לנו מגוון גדול של חדרים, כדי לקבל מושג ראשוני על סוגי החדרים האפשריים קיבצנו אותם לטבלה מסכמת. חשוב להדגיש שטווח המחירים המוצג נובע לא רק מההבדל בנפח, אלא גם ממיקום הסניף. המחיר של מחסנים במיקום מרכזי, כגון תל אביב, חולון או פתח תקווה יקר יותר ממחירם של מחסנים באותו נפח בדיוק הממוקמים במקומות מרוחקים יתר כגון קיבוץ הראל, יד בנימין או כוכב יאיר.

  איך עובדת השכרת מחסן?

  אז החלטתם שאתם צריכים לשכור מחסן, מה קורה הלאה? אתם מוזמנים לפנות אלינו, דרך טופס צור קשר, דרך המייל או דרך הודעת וואטסאפ. במידה וכבר ביצעתם הערכה של נפח התכולה הנדרש לכם באמצעות מחשבון האחסנה שלנו, מצויין, אפשר כבר להתקדם לשלב הבא. במידה ולא, אחד מיועצי האחסנה המנוסים שלנו יעבור איתכם על רשימת התכולה שלכם ויעריך את נפח האחסון הנדרש לכם. לאחר מכן תקבלו הצעת מחיר הכוללת מחסן בנפח הנדרש לכם במספר סניפים, כדי שתוכלו לשקול איזו הצעה מתאימה לכם ביותר. בנוסף, תוכלו לקבל גם הצעה להובלה ותתבקשו להעריך את שווי התכולה שלכם לצרכי ביטוח.

  עלות הביטוח אינה כלולה במחיר האחסנה, מאחר שהיא תלויה בשווי של הפריטים אותם אתם מאחסנים. ככל ששווי החפצים שלכם גבוה יותר, כך תשלומי הביטוח שלכם יהיה גבוהים יותר מחד, אך מאידך הם יבטיחו שמקרה (נדיר) של נזק, תקבלו פיצוי התואם את השווי האמיתי של החפצים שלכם. החלטתם ללכת על זה? מזל טוב, אנחנו ניקח מכם מספר פרטים נוספים, לרבות אמצעי תשלום לחיוב החודשי, ונשלח לכם הסכם השכירות.

  כעת עליכם לארגן את כל התכולה המיועדת לאחסון. תוכלו לרכוש מאיתנו קרטונים וחומרי אריזה נוספים בחנות חומרי האריזה שלנו. במידה ויש לכם פריטים גדולים, שאינם נכנסים לקרטונים, כגון מכשירי חשמל או ריהוט, אל דאגה – המובילים ידאגו לארוז אותם באופן כזה שיגן עליהם בעת ההובלה והאחסנה. במידה ושירות ההובלה הוזמן דרכנו, הביטוח כולל אחריות גם על נזקים שעלולים לקרות בעת ההובלה.

  מרבית הסניפים שלנו הם בלתי מאויישים, כלומר אין בהם אנשי צוות קבועים. הכניסה הראשונה למחסן מתבצעת בשעות פעילות מוקד השירות שלנו, ובמידה ותרצו לבצע אותה במועדים אחרים, חשוב מאוד לתאם זאת איתנו מראש. בכניסה למחסן מותקן אינטרקום, דרכו מגיעים ישירות למוקד השירות שלנו. אחרי שנוודא את זהותכם (מטעמי אבטחה), נפתח לכם מרחוק את דלת הכניסה הראשית. משם תעברו ללובי הסניף, בו נמצאת הארונית ובתוכה ערכת ה- Welcome שלכם, הכוללת בין השאר מנעול לנעילת חדר האחסנה שלכם וכרטיס חכם (צ'יפ), באמצעותו תוכלו להיכנס לסניף 24/7 (במרבית הסניפים), בשילוב עם קוד סודי אישי. זהו, מעכשיו אתם יכולים להשתמש במחסן שלכם מתי שתרצו.

  פריקה ממשאית במחסני החברה
  אחסון תכולה במחסן
  תל אביב קרליבך - אולם אחסנה 02

  מחסן להשכרה – למה בכלל צריך את זה?

  השכרת מחסן הינה פתרון מצויין למגוון סיטואציות. אחת מהן היא כשאתם נמצאים "בין דירות". אתם עומדים לסיים חוזה שכירות, או מכרתם דירה בבעלותם, והדירה החדשה אליה אתם מתכוונים להיכנס עדיין לא מוכנה? הרי לא תיקחו איתכם לדיור הזמני את כל תכולת הדירה שלכם, כך שהפתרון של מחסן ייעודי יסגור לכם את הפינה, כולל אחסון רהיטים ומכשירי חשמל שתזדקקו להם בדירה החדשה. מתכננים שיפוץ, הדורש פינוי מלא או חלקי של תכולת הדירה, למשל אחסון רהיטים? השכרת מחסן הינה פתרון מצויין לאחסון זמני של התכולה. יוצאים לרילוקיישן? גם כאן אחסנה היא פתרון מתבקש, אבל שימו לב – אנחנו ממליצים שלא לאחסן לאורך זמן מכשירי חשמל לבנים ופריטי ריהוט, מאחר שהם תופסים נפח גדול יחסית (ולכן מייקרים את עלות האחסנה) והסיכוי שעדיין תרצו להשתמש בהם לאחר כמה שנים לא גדול. פריטים כאלה עדיף למסור או למכור ולא לאחסן.

  השכרת מחסן היא פתרון מעולה כתחליף למחסן ביתי המשמש לצורך אחסון חפצים שחשוב לכם לשמור אבל אתם לא זקוקים להם ברמה היומיומית או אפילו השבועית. בבניינים חדשים נהוג להקצות מחסן לכל דירה, אך הדבר אינו קיים בד"כ בבתים ישנים יותר, ולעתים גם כאשר יש מחסן ביתי הוא לא מספיק. במקרה כזה, השכרת מחסן קטן בסניף קרוב לבית, עם אפשרות לשלב יחידות מדפים (שאתם מביאים בעצמם או שוכרים מאיתנו בתשלום סמלי), הוא פתרון מצויין.

  אנחנו נתקלים גם במקרים של שימוש בשירות עקב אירועים כגון מעבר חזרה לבית ההורים, או להיפך – מעבר של ההורים המבוגרים למגורים עם הילדים, גירושין, קבלת ירושה או הצורך לפנות דירה שהתקבלה בירושה. עבור כל המקרים בהם יש ברשותכם תכולה בעלת ערך, שהינו במקרים רבים ערך סנטימנטלי, המחסנים שלנו מהווים פתרון מצויין. המגוון הרחב של חדרי אחסנה בנפחים שונים, בשילוב מבחר מיקומי סניפים, והמעטפת של שירות, אבטחה, נקיון ותחזוקה שוטפת, הופכים את השכרת מחסנים באחד מסניפי אביה אחסנה למשתלמת במיוחד.

  השכרת מחסנים לעסקים

  עד עכשיו דיברנו בעיקר על מחסנים ללקוחות פרטיים, אבל גם לקוחות עסקיים יכולים להפיק תועלת רבה מהשכרת מחסן. גם כאן, יש מגוון שלם של פתרונות, שניתן לממש באמצעות השכרת מחסן. דבר ראשון, אחסנה של ציוד וכמו כן ריהוט משרדי, במקרה של מעבר למשרדים קטנים יותר או במידה שרוצים לשמור על מרחב פנוי במשרד ועדיין לשמור ציוד ורהיטים עבור עובדים שיצטרפו לחברה בעתיד. דבר שני, אחסנה של ניירת ומסמכים עסקיים מכל הסוגים.

  בנוסף, במידה ויש לכם מלאי עסקי בנפח קטן עד בינוני, גם עבורו ניתן לשכור מחסן. גם בעלי מקצוע יכולים לשכור מחסן ולהשתמש בו לצורך אחסנה של כלי עבודה, חומרים וציוד נוסף (חשוב לשים לב למגבלות, שלא מאפשרות אחסנה של חומרים מסוכנים, דליקים או נוזלים). היתרון הגדול בהשכרת מחסן באביה אחסנה עבור לקוחות עסקיים היא הגמישות – אין כאן חוזה שכירות שנתי, ניתן לפנות את המחסן מתי שרוצים ולהפסיק לשלם עבורו. כמו כן, במידה וצרכי האחסון שלכם השתנו, ואתם צריכים מחסן קטן או גדול יותר, אין בעיה. וכמובן מעטפת השירות, האבטחה, הניקיון והאחזקה שלנו פותרת מכם את הצורך להתעסק עם כל הדברים האלה. אנחנו אחראים להכל, לרבות הכיסוי הביטוחי.

  מחסנים להשכרה בפתח תקווה קרית אריה - פינת המתנה

  מהם הנושאים שחשוב לשים לב אליהם כששוכרים מחסן?

  על פניו, מחסן זה מחסן – ארבעה קירות, דלת, מנעול. די פשוט. ועדיין, ישנם מספר נושאים שחשוב לשים אליהם לב לפני שמקבלים החלטה על השכרת מחסן. בסופו של דבר, החפצים אותם תכניסו למחסן הם בעלי ערך עבורכם, בין אם מדובר על ערך כספי ובעיקר אם מדובר על ערך סנטימנטלי, ולכן חשוב להקפיד על בחירת מחסן שישמש אתכם נאמנה ושתוכלו להיות בטוחים שהתכולה שלכם תישמר בו בצורה מיטבית במהלך כל תקופת האחסנה, כך שתוכלו לקבל אותה בחזרה אליכם בדיוק כפי שנכנסה אליו.

  מיקום

  מיקום הסניף בו נמצא חדר האחסנה שלכם. במידה ונדרשת לכם נגישות גבוהה למחסן, כדי להכניס ולהוציא ממנו חפצים, מומלץ לשלם קצת יותר ולשכור מחסן במרחק קצר מהבית. מאחר שיש לנו 13 סניפים, רוב הסיכויים שתוכלו למצוא מחסן כזה. במידה ואתם מעריכים שלא תצטרכו להגיע לעתים קרובות למחסן שלכם, חבל שתשלמו יותר, ועדיף שתשכרו מחסן באחד מהסניפים הפרבריים שלנו. גם הם נמצאים במרחק נסיעה סביר של כמה עשרות קילומטרים לכל היותר, וקרובים לצירי תנועה מרכזיים, כך שבמידת הצורך תוכלו להגיע גם אליהם בנוחות.

  הנגישות לסניף

  נגישות זו אינה נמדדת רק במרחק הנסיעה, אלא גם בזמינות מחוץ לשעות הפעילות הרגילות. סביר להניח שכל מחסן שתבחרו יהיה נגיש בשעות היום, אבל במקרים רבים אלה בדיוק השעות שבהן אתם עסוקים ואין לכם את הפנאי לנסוע למחסן. הפתרון הוא נגישות מסביב לשעון, 24/7, כפי שמוצעת במרבית סניפי אביה, בין אם מדובר בסניפים עירוניים או בסניפים פרבריים. כך תוכלו להגיע אליהם מחוץ לשעות העבודה, ואף בסופי שבוע או בחגים. הכניסה לסניפים מתבצעת באמצעות שילוב של כרטיס חכם (צ'יפ) שתקבלו מאיתנו וקוד סודי אישי, כדי לוודא שאף אדם שאינו מורשה לא יוכל להיכנס למתחם הסניף.

  אבטחה

  כפי שצויין בסעיף הקודם, מרבית סניפי אביה אחסנה נגישים 24/7 ועל מנת לאפשר את זה, מותקנות בהן מערכות אבטחה מתקדמות, הכוללות מערכת בקרת כניסה, מערכת אזעקה, מערכת טלוויזיה במעגל סגור המחוברת למוקד צופה וכמון כן מערכות אבטחת אש ומערכות בקרה נוספות. כל זה, על מנת לוודא שמי שאינו מורשה לא יוכל להיכנס למתחם הסניף ולהגיע אל חדרי האחסנה, ולהבטיח את השמירה המיטבית על החפצים שלכם.

  ביטוח

  למרות כל אמצעי האבטחה והבטיחות, עדיין ייתכן נזק לחפצים במחסן שלכם. בדיוק בשל כך, חשוב לוודא שהמחסן שלכם מבוטח בביטוח המקיף ביותר, וכמו כן שקיימת רשימת תכולה ברורה, ובה הפירוט של כל החפצים שאתם מאחסנים והשווי הריאלי שלהם לצורך ביטוח. כך, במקרה של נזק, תוכלו לקבל פיצוי המשקף את שווי הפריט שניזוק.

  הביטוח המוצע ללקוחות בחברת אביה אחסנה הוא הכיסוי הרחב ביותר, מוצע בתוספת תשלום בהתאם לערך הביטוחי של הפריטים, וכולל מגוון רחב של נזקים אפשריים, לרבות רעידת אדמה. שימו לב שאם תבחרו לאחסן אצלנו, אתם מחוייבים לבטח את התכולה שלכם. אפשר ומומלץ לרכוש את הביטוח דרכנו, ואפשר גם לבטח באופן עצמאי. אבל ביטוח חייב להיות. במידה ותזמינו מאיתנו גם שירותי הובלה, התכולה שלכם תבוטח מרגע העמסת החפצים שלכם על משאית ההובלה ועד לרגע שהפריטים יחזרו אליכם הביתה.

  תנאי ההסכם

  עיזים, אותיות קטנות… מכירים את זה? במידה וזו הפעם הראשונה בה אתם משכירים מחסן, כדאי להקדיש כמה דקות (או קצת יותר) ולעבור על ההסכם לפני תחילת האחסנה. עדיף מאשר להיות מופתעים בדיעבד. חשוב לשים לב לסוגי החפצים אותם אסור לאחסן (כגון מזון, חומרים מסוכנים או דליקים, נוזלים ועוד) וכמו כן לתנאים נוספים. בחברת אביה אחסנה אין דמי ביטול על השכרת מחסן, כך שגם אם חתמתם על הסכם אחסנה ולאחר מכם החלטתם לוותר, לא נחייב אתכם בתשלום כלשהו. עם זאת, במידה ולקחתם גם הובלה, עליה יש דמי ביטול. לכן, אל תזמינו הובלה אם אתם לא בטוחים עדיין שתצטרכו אותה.

  תראו מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו

  המקום המושלם לאחסון תכולה. נקי, שרות מהיר. יש הרבה מקום לפרוק ולהעמיס עם משאיות. מומלץ. צוות עובדים נחמד מאוד

  ש.ש

  המקום מרושת במצלמות אבטחה מה שנותן ביטחון. יש שירותי הדברה, ניקיון ואפילו מוזיקת רקע להנעים את השהייה של מי שנמצא שם. מאוד נקי ועושה רושם של מקצועיות ברמה גבוהה. חייבת לציין שהתמורה מדהימה למחיר מאוד הוגן. ממליצה בחום

  ע.ו

  הכל קרה מהר מאוד ותוך שבוע הגיעו אליי 3 חבר'ה מקסימים שתיקתקו את העבודה במהירות ותוך שעה וחצי הכל ירד 4 קומות ללא מעלית אל המשאית ומשם למחסן. גם הנציג ששוחחתי איתו בטלפון היה נחמד מאוד אדיב וסבלני לכל שאלותי. המחירים סבירים ביותר נוחים לכל כיס. למי שזקוק וצריך מחסן מומלץ ביותר

  א.מ

  שירות מעולה מהשיחה הראשונה, הנציגה ענתה לכל השאלות, יעצה, בדקה ונתנה מענה לכל דבר ועניין בכל פעם שפניתי בטלפון/מייל/וואצאפ. גם המובילים הגיעו כפי שתואם תקתקו תוך שעה את כל ההובלה והכל עם חיוך והרגשה טובה. ממליצה מאוד מאוד!

  ה.ע

  אני מאחסנת באביה ציוד של דירה מעל שנה. המקום נקי מאוד, יבש ללא שום טעות, מסודר מבחינה לוגיסטית, ניתן בכל זמן נתון להגיע למחסנים להוציא או להוסיף ציוד במחסן. המתחם מאובטח במצלמות

  ק.ש

  המקום נפלא. נקי ומאובזר היטב. השירות עתידני ובלתי נראה. יחידת אחסון נוחה ומרווחת. ממליץ על המקום בחום

  א.ו

  למה לשכור מחסן דווקא באביה אחסנה?

  כשאתם בוחרים באביה אחסנה, אתם בוחרים בחברה בעלת ותק ונסיון בתחום האחסנה. החברה נוסדה בשנת 1996, ועד היום שירתה מעל 30,000 לקוחות. אין עוד חברת אחסנה בישראל בעלת נסיון כל כך עשיר. אנו מובילים את שוק האחסנה בישראל בחדשנות, ומקפידים להרחיב את מגון השירותים ולשפר באופן מתמיד את השירות ללקוחות.

  כשאתם בוחרים בנו, אתם בוחרים בחברה האחסנה הגדולה בישראל, המפעילה 13 סניפים בפריסה ארצית, ומשרתת כ- 5,000 לקוחות פעילים. דווקא בגלל המספר הרחב של הלקוחות, הטעמנו מערכות ממוחשבות מתקדמות, לרבות מערכות CRM (ניהול קשרי לקוחות), על מנת לוודא ששום דבר לא יתפספס, שהכל יהיה ברור, מסודר ומתועד. גם אצלנו, כמו בכל חברה גדולה ומסודרת, כל השיחות מוקלטות לצורך בקרה ושיפור השירות.

  כשאתם בוחרים באביה אחסנה, אתם בוחרים בחברה ששמירה על נקיון ותחזוקה של הסניפים נמצאים בראש מעייניה. אתם מוזמנים לתאם ביקור באחד הסניפים שלנו ולהיווכח בעצמכם.

  כשאתם בוחרים באביה אחסנה, אתם בוחרים בחברה המקפידה על מערכות בטיחות ואבטחה קפדניות, המאפשרות לכם להיכנס לחדר האחסנה שלכם 24/7 (במרבית הסניפים) בבטיחות מלאה.

  ולא פחות חשוב – כשאתם בוחרים באביה אחסנה, תוכלו לקבל מאיתנו גם שירותי הובלה במחיר משתלם במיוחד, ואם תרצו – גם שירותי אריזה, כדי שלא תצטרכו לטרוח.

  פריקה ממשאית במחסני החברה

  לסיכום, אם אתם מחפשים מחסן להשכרה, הבחירה באביה אחסנה היא הבחירה הטבעית והמשתלמת. אביה, חברת האחסנה הגדולה בישראל, משלבת ידע, מקצועיות, שירות לקוחות, אבטחה ברמה גבוהה והקפדה על פרטים. כל זאת, כדי להעניק לכם בטחון נפשי וראש שקט. אנחנו יודעים לשלב בין היותנו חברה גדולה, המציעה אחסנה במגוון סניפים, לבין יחס אישי לכל לקוחה ולכל לקוח. אצלנו, תקבלו ליווי של יועצת או יועץ אחסנה מנוסים, שילוו אתכם לאורך כל התהליך וידאגו לכך שתקבלו את המענה המיטבי לבקשות שלכם ויציעו  לכם מחסן להשכרה התואם בצורה הטובה ביותר למה שאתם צריכים. כך, תוכלו ליהנות מצד אחד ממחסן נקי, שמור ומאובטח ומצד שני ממחיר הוגן ומשתלם, ולשלם רק על מה שאתם באמת צריכים.

  עדיין לא בטוחים? אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה, ואם תרצו – נשמח לתאם לכם ביקור באחד הסניפים שלנו, ללא התחייבות כמובן. ושתהיה לכם אחסנה נעימה.

  מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם