מחסנים להשכרה

פריסה ארצית של מחסנים שמורים ומבוקרים לשימושים מגוונים

אצלנו אומרים שלכל סיטואציה יש את המחסן שמתאים לה. לכן באביה שירותי אחסנה בנינו עבור אלפי לקוחותינו מגוון רחב של מחסנים להשכרה המיועדים לשימושים שונים ופרוסים ב-11 מוקדים ברחבי הארץ.

התקשרו או השאירו לנו פרטים ותוכלו ליהנות משירות של אחסון תכולת דירה, אחסנת סחורות, שירותי אחסון לעסקים ואפילו שטחי עבודה לעסקים.

הזמינו עכשיו שירות אחסנה ותגלו שהמחסנים שלנו הינם בגדלים שונים מה שמאפשר לכם לבחור את המחסן שמתאים בדיוק לתכולת הדירה שלכם בלי לשלם על שטחים לא מנוצלים.

הביטחון של הציוד והניקיון של המחסן הינם חשובים בבחירת ספק האחסון! כל המחסנים הינם שמורים ומבוקרים 24/7 ומאפשרים לכם גישה מלאה לציוד שלכם כך שתוכלו להוסיף או לגרוע ציוד לפי רצונכם.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

למה לבחור בנו?


מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

פריסה ארצית

פריסה ארצית

גישה למחסן 247

גישה למחסן 24/7

חברת האחסנה הגדולה בישראל

חברת האחסנה הגדולה בישראל

ביטוח תכולה חינם

ביטוח תכולה מקיף

(כולל רעידות אדמה)
 • סניף פתח תקווה - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בראשון לציון
  סניף פתח תקווה - יחידות אחסון
 • סניף חולון - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בחולון
  סניף חולון - יחידות אחסון
 • סניף נתניה - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בנתניה
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • סניף נתניה - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בנתניה
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • סניף חיפה - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בחיפה
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • סניף חיפה - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בחיפה
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בראשון לציון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
 • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון | מחסנים להשכרה בראשון לציון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון

אביה שירותי אחסנה מציעה פריסה ארצית של מחסנים להשכרה במרכז, מחסנים להשכרה בצפון, מחסנים להשכרה בשרון ומחסנים להשכרה בירושלים והסביבה. אנו משכירים תאי אחסון פרטיים בגדלים שונים הזמינים לרשותכם 24/7, ועוד מגוון רחב של שירותים נלווים, החל משירותי הובלה, אריזה ושירות התאמת מחסן לעסקים בהתאם למפרט טכני המותאם באופן מושלם לעסק.

מחפש מחסן להשכרה במרכז, בשרון או בצפון? אם יש לך רכוש, ציוד או סחורה, לנו יש את פתרון האחסון הטוב ביותר עבורך. אביה שרותי אחסנה מספקת את מגוון השירותים הכלולים בהשכרת מחסנים:

אביה שירותי אחסנה עוסקת בטווח רחב של השכרת שטחים לשימושים שונים.

אביה שירותי אחסנה מציעה מחסנים להשכרה בפריסה ארצית. סה”כ 11 סניפים ברחבי הארץ (חיפה צ’ק פוסט / חיפה המפרץ / נתניה / פ”ת קריית מטלון / פ”ת קריית אריה / חולון / ראשון לציון / קיבוץ הראל / צור יגאל / שדי חמד / יד בנימין).

מחיר ההשכרה כולל מיסים ומערכות אזעקה המחוברות למוקד.

 

אחסנת סחורות

מחסן להשכרה המשמש לאחסנת סחורות הוא לרוב בגדלים בינוניים. הגדלים לרוב נעים בין 10 מ”ר עד 500 מ”ר. כמובן יש המבקשים שטחי אחסון להשכרה גדולים יותר, אך הרוב מתרכז בתחום זה.

לגודל המחסן יש משמעות לעלות. לרוב, ככל ששטח הנדרש הוא קטן יותר, כך גם העלות למ”ר גבוהה יותר. המחיר למ”ר הוא ביחס הפוך לגודל.

כמה מהמאפיינים של מחסן להשכרה לאחסנת סחורות:

 • שטחי פריקה נוחים למשאיות.
 • דלת רחבה לפריקה והעמסה.
 • דלת קטנה נוספת המשמשת הן כדלת חירום והן לכניסה ויציאה ללא סחורה.

 

אחסנת תכולות דירה

מחסנים לאחסנת תכולות דירה. המאפיין העיקרי של מחסנים אלה הוא בגודלם הקטן. לא פעם אנשים זקוקים לשטח מאוד קטן על מנת לשמור לתקופה מסוימת את תכולת דירתם. או לחילופין שטחים עוד יותר קטנים על מנת לאחסן חלק מסוים של פריטים. כאן הגדלים יכולים להיות אף בגודל 1.5 מ”ר עד 2 מ”ר.

על כן תמחור השטח במ”ר אינו רלוואנטי. מדידת מחסן להשכרה נעשית בקובים שזהו יחידת מדידה של נפח. האחסנה נעשית לגובה על מנת לנצל את מלא הנפח.

המחסנים מחולקים בפנים לחדרים חדרים בגדלים שונים. כאשר כל לקוח מקבל יחידה כזאת בהתאם לנפח התכולה לה הוא זקוק.

 

מחסנים כשטחי עבודה

מחסנים המשמשים כשטחי עבודה אינם חייבים להיות גבוהים. המאפיין שלהם הוא שלגובה המחסן אין חשיבות גדולה. הגדלים הם קטנים עד בינוניים. לרוב הם משמשים בעלי מלאכה כמו נגרים, בתי מלאכה לאלומיניום, מסגריות, שטחי עבודה לאמנים שונים, וכך הלאה.

 

מחסנים לעסקים

מחסנים לעסקים לרוב הינם מחסנים גדולים. כאן לגובה המחסן יש חשיבות גדולה. הן לצרכי אחסנה והן לנגישות וביצוע עבודות ע”י מזלג או מוניטור ואף מנופי גובה וכו’.

לרוב מחסנים אלה מצויים בתוך מתחם משלהם עם כמות גדולה של דלתות רחבות ועם רמפות המשמשות לפריקה והעמסה. כך גם דרכי גישה נוחים לתנועת משאיות.

לנגישות ולמיקום יש חשיבות רבה. כי עיקר הפעילות במחסנים אלה היא העמסה ופריקה של תכולות מהמחסן ואל המחסן. מטבע הדברים השכירות במחסנים אלה היא לרוב לתקופות ארוכות.

לאביה שירותי אחסנה התמחות רבה גם בתאי אחסון קטנים – החל מ-1 קוב. אלה מתאימים לעסקים קטנים: יבואנים, משווקים, חנויות ומשרדים הזקוקים למחסנים קטנים להשכרה לצרכים בסיסיים, הזמין עבורם 24/7.

 

סיכום

מחפשים מחסנים להשכרה במרכז עד הצפון. מעוניינים בשטחי אחסון להשכרה לאחסון תכולת דירה וציוד? אביה שירותי אחסנה תספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים משתלמים. כאן תמצאו מחסנים להשכרה בכל הסוגים החל משטחי אחסנה של 2 מ”ר ועד שטחי אחסנה פתוחים ורחבים, ומחסנים בגדלים של אלפי מטרים.


חברת אביה עוסקת בהשכרת מחסנים מזה למעלה מעשרים שנה. במהלך השנים צברנו ניסיון רב, ושכללנו את שירותינו, על מנת שכל לקוח יזכה לאחסון הטוב ביותר במחיר הנוח ביותר. כידוע, עלותם של מחסנים להשכרה נמדדת על פי שטח האחסון, ולכן, אחד היתרונות שאנו מציעים ללקוחותינו, הוא האפשרות לבחירת מחסנים קטנים להשכרה, על פי נפח התכולה אותה אתם מעוניינים לאחסן.

שטח אחסון מותאם לצורכיכם

כיוון שאנו שואפים לספק לכל לקוח את שטח האחסון האידיאלי במחיר הנוח ביותר, באביה שירותי אחסנה מציעים לכם נפח אחסון לבחירתכם. אם אתם צריכים מחסן קטן להשכרה, וגם אם אתם מחפשים להשכרה מחסן בינוני עד גדול – באביה שירותי אחסנה מחכה לכם מחסן בדיוק בגודל הנכון.

אחסון בטוח

אם אתם מחפשים מחסנים קטנים או גדולים להשכרה, במתחמי אחסון מתקדמים, מאובטחים ומתוחזקים, זה הזמן לפנות לאביה שירותי אחסנה. ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו התקשרו 073-796-8010 ונשמח לענות על כל שאלה, ולייעץ לכם בנושא אחסנת תכולת הדירה ללא כל התחייבות.

מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
התקשרו 073-796-8010
ונשמח לענות על כל שאלה
ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות