הצעת מחיר און-ליין מהיר וקל!

 • iconממלאים פרטים
 • iconמקבלים הצעה
 • iconסוגרים הזמנה
:קדימה, מתחיליםלהצעה און-ליין

למי זה מתאים ומה ניתן לאחסן?

המשפחה גדלה, הרכוש מתעצם, הדירה נהיית צפופה יותר ויותר, אך מחירי הדירות רק מרקיעים שחקים. מה עושים? אביה City Box הוא פתרון האחסון האידיאלי לכל מי שרוצה לפנות מקום בבית לדברים החשובים באמת. במילים אחרות, הוא התשובה האולטימטיבית לשאלה: "למה אני לא מוצא מקום לשים את ה_____ שלי"!!!

אביה שירותי אחסנה הקימה מספר מתחמי City Box ראשונים מסוגם בארץ, הפועלים על בסיס השיטה המצליחה והמוכרת בארה"ב: Self-storage – אחסון עצמי. על פי שיטה זו, כל אחד יכול לשכור תא בגודל המתאים לו (ויש לנו התמחות ביחידות אחסון קטנות), לקבל אליו גישה בלעדית ולהתנהל באופן עצמאי לחלוטין: ניתן לבוא בכל שעה, ללא צורך בתיאום מראש, וליהנות מחופש מוחלט בכל הקשור להכנסה ו/או הוצאת דברים מהתא. ממש כמו מחסן או חדר "בלגן" בבית.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

  למה לבחור בנו?


  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  פריסה ארצית

  פריסה ארצית

  גישה למחסן 247

  גישה למחסן 24/7

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  ביטוח תכולה חינם

  ביטוח תכולה מקיף

  (כולל רעידות אדמה)

  מה ניתן להכניס בתא City Box?
  מה שרוצים, לכמה זמן שרוצים: בגדי קיץ, בגדי חורף, עגלות, משחקים, ספרים, מסמכים – בעצם כל מה שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לזרוק, אבל לא צריכים ביומיום.

  מתחמי אביה City Box הם בשורה חדשה ומשמחת במיוחד עבור אנשים ועסקים המחפשים השכרת שטח אחסון זמין, אמין ונוח. ואפילו המחיר אטרקטיבי מאוד. החל מ-115 ₪ בחודש. עם מחירים כאלה, אין סיבה בכלל להעמיס על הבית.

   

  קחו City Box ותרגישו איך הבית נושם לרווחה.

   

  מערכת לחישוב עלויות אחסנה עומדת לשירותכם !
  בכדי להתכונן כראוי להשכרת מחסן לאחסון עצמי מומלץ להחליט מראש על כמות הציוד שאתם רוצים לאחסן ולאחר מכן לברר כמה מקום זה תופס, במדידה לפי קובים. אם תשכרו מחסן גדול יותר ממה שאתם צריכים, תשלמו לחינם על שטח יקר שאינכם מנצלים. באתר אביה שירותי אחסנה, תוכלו להיעזר במערכת לחישוב עלויות אחסון המאפשרת לכם לדעת בדיוק כמה תשלמו בכל חודש על שירותי האחסון. כל זאת כדי שתוכלו להתכונן בצורה טובה לקראת מציאת פתרון למצוקת המקום בבית.

  מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


   מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

   ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
   התקשרו 073-796-8010
   ונשמח לענות על כל שאלה
   ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות