השכרת מחסן

פשוט לחשב כמה זה עולה!

אנחנו באביה יודעים שנושא באחסנה אינו נמצא ביום יום שלכם ואתם יכולים להתקשות בחישוב עלות האחסנה הדרושה לכם.

בדיוק בשביל זה בנינו עבורכם מחשבון פשוט ומהר, אליו תוכלו להכניס את התכולה שאתם מעוניינים לאחסן ותקבלו באופן מידי הערכה של כמה יעלה לכם לאחסן. השירות הינו ללא התחייבות ובלי שתצטרכו לשלם!

למחשבון האחסון >>

ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו התקשרו 1-800-073-300 ונשמח לענות על כל שאלה ולייעץ לכם בנושא אחסנת תכולת הדירה ללא כל התחייבות.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

למה לבחור בנו?


מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים שמורים ומבוקרים

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

פריסה ארצית

פריסה ארצית

גישה למחסן 247

גישה למחסן 24/7

חברת האחסנה הגדולה בישראל

חברת האחסנה הגדולה בישראל

ביטוח תכולה חינם

ביטוח תכולה חינם

(*עד 10,000 ש"ח)
 • סניף פתח תקווה - יחידות אחסון
  סניף פתח תקווה - יחידות אחסון
 • סניף חולון - יחידות אחסון
  סניף חולון - יחידות אחסון
 • סניף נתניה - יחידות אחסון
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • סניף נתניה - יחידות אחסון
  סניף נתניה - יחידות אחסון
 • סניף חיפה - יחידות אחסון
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • סניף חיפה - יחידות אחסון
  סניף חיפה - יחידות אחסון
 • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
 • סניף ראשון לציון - יחידות אחסון
  סניף ראשון לציון - יחידות אחסון

איך מחשבים עלות כשרוצים להשכיר מחסן? איך תדעו כמה ציוד יש ברשותכם לאחסן? למה עסקים אוהבים לעבוד עם מחסנים חיצוניים? על כך ועוד בכתבה הבאה

אם זו הפעם הראשונה שלכם, אנו מתארים לעצמנו שאתם ניגשים לנושא בהרגשה קלה של אי נוחות. בכל זאת – אתם עומדים להפקיד את רכושכם הפרטי בידי אנשים זרים. על כן עליכם לקבל החלטות נכונות ולוודא כי הכל נעשה כדת וכדין ובמקצועיות ללא עוררין.

יש לא מעט דברים שיש להקפיד עליהם בעת ההשכרה. בכתבה הבאה נדבר על הפן הכלכלי. כמה בעצם זה עולה? הנה זה מגיע…

 

איך מחשבים את עלות ההשכרה?

בארץ נהוג לחשב עלות של השכרה לפי מידות קוב (מטר אורך, מטר רוחב ומטר גובה). כשהחישוב לעלות הכוללת לוקח בחשבון את כמות הציוד, המחיר לקוב ואת משך האחסון. יחד עם זאת, המחיר שתשלמו בפועל יהיה על גודל החדר שתשכירו. כך שעליכם לחשב באופן מדויק ביותר את הפריטים שברצונכם לאחסן.

קחו בחשבון כי מחירי האחסון עשויים להשתנות בהתאם לעונה ולביקוש, כמו גם בשל קירבה לערים גדולות ולמוקדים מרכזיים. כך או כך – המחירים יהיו לרוב פונקציה של איכות התאים, רמת האבטחה ואיכות השירות במתחם. יחד עם זאת, אנו מאמינים כי הסטנדרט הגבוה ביותר – הוא הסטנדרט היחיד שאנו רוצים לעמוד בו, מבלי שזה יבוא על חשבון הצרכן במחירי האחסון.

 

האם כדאי לי לחשב בעצמי את נפח התכולה?

רצוי שלא, מכמה סיבות: אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים ידעו לעשות זאת טוב יותר ומדויק יותר, ובמקרים רבים אף כחלק מהשירות הבסיסי הניתן על ידם. חישוב נפח התכולה אינו כולל רק את מספר הפריטים שיש לאחסן, אלא גם את אופן הסידור שלהם. מאחסנים מקצועיים ידעו להעריך נכון את שטח האחסון המדויק, בהתחשב בשיטות אחסון טובות ונכונות – אחסון לגובה, סידור חפצים אחד בתוך השני ועוד בהחלט יכולים לעשות את ההבדל. מעבר לחישוב העלות לפי קוב, גם זו סיבה לכך שמחירי האחסון משתנים ממחסן למחסן.

הסיבה השנייה היא שעומד לרשותכם כלי אמין ומדויק למדי המאפשר לכם להזין את התכולה שברצונכם לאחסן ולקבל הערכת מחיר באופן מיידי כמעט. היכנסו לחשב עלויות מחיר והתנסו במערכת בעצמכם. בחינם וללא התחייבות לרכישה.

 

איך ההשכרה חוסכת לי עלויות?

תלוי מאוד אם מדובר באדם פרטי או בעסק.

כאדם פרטי השכרת מחסן יכולה לחסוך עלויות רבות בעת שיפוץ, מעבר דירה או נסיעה לחו"ל. חישבו על כך שבעת נסיעה ארוכה לחו"ל אתם יכולים לאחסן את החפצים במחסן ולהשכיר את הדירה במחיר שיוסיף לכם סכום נאה בסוף כל חודש.

לחילופין – ההשכרה יכולה לחסוך גם בעת ההחלטה אם לקנות דירה גדולה יותר או לא. עם מחירי הנדל"ן המאמירים, החלטה לקנות דירה קטנה יותר (לדוגמה: 3 חדרים במקום 4) ולאחסן חלק מהציוד במחסן חיצוני – בהחלט יכולה לחסוך עלויות רבות לאורך זמן, בעלות הדירה ובתשלומי הארנונה החודשיים.

במידה ומדובר בעסק – ההשכרה עשויה לחסוך עלות של קניית שטח אחסון בצמוד למתחם החברה ויתרה מכך – גם את עלויות התפעול של המחסן. ישנם כיום מעט מאוד מחסנים בארץ המסוגלים לתת שירות לוגיסטי איכותי ומקצועי המאפשר לעסקים רבים – קטנים כגדולים – ליהנות משירותי לוגיסטיקה במיקור חוץ (אאוט-סורסינג). ניהול מלאי, דיווח על חוסרים, שינוע מנמל לחנויות ועוד – כל שרשרת האספקה מא' ועד ת' לשירותך.

 

רוצים לדעת עוד? שאלו את אחד מנציגנו ונשמח לעזור

מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו התקשרו 1-800-073-300 ונשמח לענות על כל שאלה ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות

ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
התקשרו 1-800-073-300
ונשמח לענות על כל שאלה
ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות