יחידות אחסון

מהן בעצם יחידות אחסון ואיך הן יכולות להיות רלוונטיות עבורכם? שירותי אחסנה חיצוניים נפוצים בעולם, בעיקר בארה"ב, אוסטרליה ואירופה, והופכים להיות יותר ויותר פופולאריים גם בישראל. השם אחסנה מתאר השכרה של מחסנים, יחידות אחסון וחדרי אחסנה לטווחי זמן שונים, באופן זמני או קבוע. לקוחות שונים נזקקים לשירותי אחסנה בהקשרים שונים ועבור צרכים שונים ומכאן נובע ההבדל הבסיסי בין יחידות אחסנה לבין חדרי אחסנה.

יחידת אחסון או חדר אחסנה?

אנחנו באביה אחסנה מעדיפים לתאר יחידת אחסון בשם חדר אחסנה. הסיבה לכך היא שאתם כלקוחות מקבלים מאיתנו חדר לכל דבר ועניין, שכולל רצפה, תקרה, קירות ודלת. החדר מיועד לאחסנה, ולכן עשויים להיות מותקנים בו פתחי אוורור, גלאים שונים ואמצעי כיבוי, בהתאם למפרט כל סניף. עם זאת, חלק מהלקוחות נוטים להתייחס גם לחדרים אלה כאל יחידות אחסון, וגם זה בסדר מבחינתנו.

בנוסף, בחלק מהסניפים שלנו, בעיקר בסניפים העירוניים, קיימים לצד חדרי אחסנה בגדלים שונים, גם יחידות אחסון קטנות, החל מנפח של 1 קוב – פחות או יותר הגדול של מכונת כביסה. קשה להתייחס ליחידות אחסון אלה כ"חדרים", מאחר שהן קטנות ונועדו מלכתחילה לאחסנה של מספר חפצים מועט. לשם המחשה, יחידת אחסון של 1 קוב יכולה להכיל כל אחת 8-10 קרטונים (בהתאם לגודל הקרטון) ואילו יחידת אחסון של 3 קוב יכולה להכיל בהתאמה 24-30 קרטונים. יחידות אלה, שאפשר לכנותן גם תאי אחסנה, יהיו לרוב בגובה  חלקי. לדוגמא, במקום חדר אחסנה אחד בגובה 2.80 מ', יהיו שלוש יחידות אחסון, זו מעל זו, שכל אחת מהן בגובה של כ- 90 ס"מ. כדי לאפשר נגישות נוחה לחפצים בתוך יחידות אחסון, הרוחב והעומק שלהן יהיו נמוכים.

אז למי מתאימות יחידות אחסון? אם אחנו משתמשים במונח יחידות אחסון גם כדי לתאר השכרה של חדרים גדולים יחסית, מה שאפשר להגדיר גם בתואר מחסן, הרי שהם מתאימים לאחסנה של תכולות שונות לצרכים שונים, כגון אחסון תכולת דירה או אחסון רהיטים לתקופות בין דירות, לצורך שיפוץ או במקרה של יציאה לרילוקיישן. אם ההתייחסות שלנו היא אל יחידות אחסון קטנות, הרי שהם מתאימות למי שרוצה לפנות מהבית חפצים חשובים אבל כאלו שאין צורך שיהיו בבית כל הזמן. למשל ציוד וביגוד עונתי, כגון ציוד קמפינג שמתאים בעיקר לעונות החמות ובגדי חורף שתופסים מקום בבית גם שכלא צריך אותם. תחשבו איך אפילו יחידת אחסון קטנה של 1 או 2 קוב, שיכולה להכיל 16-20 קרטונים יכולה לפנות לכם המון מקום בבית.

איך לבחור יחידת אחסון?

איך יודעים באיזה סניף לבחור? לאביה אחסנה יש 13 סניפים. הסניפים העירוניים שלנו, בתל אביב, ראשון לציון, חולון, חיפה ופתח תקווה (2 סניפים), כוללים גם יחידות אחסון קטנות וגם חדרי אחסנה גדולים יותר. היתרון הגדול שלהם הוא המרחק – בוחרים את הסניף שהכי קרוב אליכם הביתה וחוסכים זמן נסיעה בכל פעם שצריך להגיע למחסן. הסניפים העירוניים שלנו נגישים ברובם 24/7 או לפחות בשעות פתיחה נרחבות מאוד, כולל בסופי שבוע ובחגים, כך שאפשר להגיע מתי שרוצים, בלי תיאום מראש, להוציא ולהכניס מה שרוצים. הסניפים הפרבריים שלנו מרוחקים קצת יותר – קיבוץ הראל, יד בנימין (ליד גדרה), כוכב יאיר, צור יגאל, שדי חמד (ליד כפר סבא), יפה המפרץ ואזור התעשייה מילואות, צפונית לחיפה והקריות. גם בסניפים אלה קיימות יחידות אחסון וחדרי אחסנה בגדלים שונים. מרחק הנסיעה הוא אמנם לרוב ארוך יותר, למרות שגם סניפים אלה לא מאוד מרוחקים, אבל מחירי האחסנה נמוכים ומשתלמים יותר, כל עוד אין לכם צורך רב (או צורך בכלל) להיכנס לתוך מחסן ולהכניס ולהוציא ממנו פריטים.

כמה עולה יחידת אחסון?

אז כמה עולה השכרה של יחידת אחסון או מחסן? התשובה הקצרה – תלוי. התשובה הקצת-ארוכה-יותר – תלוי בשני משתנים עיקריים – מיקום הסניף והגודל של יחידות האחסון. אבל התשובה הטובה ביותר היא – תנו לנו לעזור לכם לקבל תשובה אמיתית. יש בעצם שני אפשרויות – שיחת טלפון עם יועצת או יועץ אחסנה מטעמנו, ללא תשלום וללא התחייבות. יחד תעברו על פירוט התכולה שאתם צריכים לאחסן, וגם על הדרישות הספציפיות שלכם מהמחסן, ותקבלו את ההצעה המשתלמת והמתאימה ביותר עבורכם. מעדיפים להסתדר לבד? יש לנו גם אפשרות לבצע חישוב באמצעות מחשבון האחסנה שלנו, שיתן לכם גם הערכה של הנפח שאתם זקוקים לו וגם של העלויות בכל אחד מהסניפים הרלוונטיים. ואם אתם צריכים גם הובלה, נשמח לתת לכם גם הצעה משולבת הכוללת הובלה ואחסנה. זה כדאי במיוחד, כי חבילה של הובלה ואחסנה אומרת שאנחנו אחראים לתכולה שלכם, מרגע שאספנו אותה ועד הרגע בו אנחנו מחזירים אותה. רוצים שיארזו עבורכם? ניתן לקבל מאיתנו גם את השירות הזה. רוצים לארזו לבד? ניתן לרכוש מאיתנו קרטונים וחומרי אריזה איכותיים בחנות חומרי האריזה שלנו.

לסיכום, שילוב של כמעט 30 שנות נסיון, 13 סניפים בפריסה רחבה ומגוון רחב של יחידות אחסון בגדלים שונים מאפשרים לנו להעניק לכם את פתרון האחסנה שמתאים בדיוק למה שאתם צריכים.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

  מה זו בעצם אחסנה?

  למה לבחור בנו?


  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  פריסה ארצית

  פריסה ארצית

  גישה למחסן 247

  גישה למחסן 24/7

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  ביטוח תכולה חינם

  ביטוח תכולה מקיף

  (כולל רעידות אדמה)

  מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


   מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

   ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
   התקשרו 073-796-8010
   ונשמח לענות על כל שאלה
   ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות