מחסנים להשכרה

פריסה ארצית של מחסנים שמורים ומבוקרים לשימושים מגוונים

אצלנו אומרים שלכל סיטואציה יש את המחסן שמתאים לה. לכן באביה אחסנה בנינו עבור אלפי לקוחותינו מגוון רחב של מחסנים להשכרה המיועדים לשימושים שונים ופרוסים ב-13 סניפים ברחבי הארץ (והמספר ממשיך לעלות): תל אביב, גוש דן, השרון, השפלה, אזור ירושלים ואזור חיפה והקריות.

התקשרו או השאירו לנו פרטים ותוכלו ליהנות משירות של אחסון תכולת דירה, מחסנים ללקוחות פרטיים, מחסנים לעסקים ושירותי אחסון לעסקים.

מהם סוגי המחסנים הקיימים וכמה עולה השכרת מחסן?

אנו מציעים מגוון רחב של מחסנים להשכרה. בחלק מהסניפים שלנו, בעיקר בסניפים העירוניים, ניתן לשכור מחסנים החל מנפח של 1 קוב. כשמדובר בנפח כזה, ההגדרה יחידת אחסון או תא אחסון מתאימה יותר מאשר מחסן. לאחר מכן, בהתאם לסניף, קיימים חדרים בנפחים הולכים וגדלים, בקפיצות של 1 קוב או 2 קוב, וזאת כדי לאפשר ללקוחות התאמה מלאה ולמנוע מצב בו הלקוחות נאלצים לשלם על חדר אחסנה גדול יותר מזה שהם זקוקים לו. החדרים בסניפים העירוניים לרוב קטנים יותר והחדרים בסניפים המרוחקים יותר (אך עדיין במרחק נסיעה סביר) גדולים יותר. בכל מקרה, ניתן לצרף מספר חדרים ולקבל בדיוק את הנפח המבוקש.


מאחר שיש מגוון גדול של חדרים, כדי לקבל מושג ראשוני על סוגי החדרים האפשריים קיבצנו אותם לטבלה מסכמת. חשוב להדגיש שטווח המחירים המוצג נובע לא רק מההבדל בנפח, אלא גם ממיקום הסניף. המחיר של מחסנים במיקום מרכזי, כגון תל אביב, חולון או פתח תקווה יקר יותר ממחירם של מחסנים באותו נפח בדיוק הממוקמים במקומות מרוחקים יתר כגון קיבוץ הראל, יד בנימין או כוכב יאיר.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

  מחירי אחסנה לפי גודל מחסן

  המחירים כוללים מע”מ

  סוג חדר נפח חדר אחסנה תכולה אפשרית טווח מחירים (ל- 30 יום)
  מיני 1-2 קוב יחידת אחסון בגובה נמוך, תחליף ל”בוידעם”, מאפשרת אחסנה של 10-30
  קרטונים או חפצים בגודל דומה
  117-355 ₪
  קטן 4-6 קוב חדר אחסנה בגובה מלא, תחליף לחדר שירות, מאפשר אחסנה של 30-40 קרטונים וחפצים גדולים 376-1,025 ש”ח
  בינוני 7-10 קוב מתאים כמחסן משלים לדירה או לאחסון תכולת דירה קטנה 446-728 ₪
  גדול 11-20 קוב מתאים לאחסון תכולת דירה בינונית 477-1,193 ₪
  גדול מאוד 20 קוב ומעלה מתאים לאחסון תכולת דירה גדולה החל מ- 40 ₪ לקוב

  פתרונות אחסון מתקדמים ונוחים

  למה לבחור בנו?


  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  פריסה ארצית

  פריסה ארצית

  גישה למחסן 247

  גישה למחסן 24/7

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  ביטוח תכולה חינם

  ביטוח תכולה מקיף

  (כולל רעידות אדמה)

  בין אם אתם אנשים פרטיים או עסק, לפעמים אנשים שוקלים לשכור מחסן או שטח אחסון. כל העיסוק בעלויות מתסכל, כי אין עוגן ולא יודעים למה לצפות. ממה מושפעת עלות מחסן, איך מחשבים את עלות המחסן ואיך לחשב את נפח החפצים?

  יש לא מעט דברים שיש להקפיד עליהם בעת השכרת מחסן. בכתבה הבאה נדבר על הפן הכלכלי. כמה בעצם זה עולה?

  כמה עולה לשכור מחסן?

  דמי שכירות למחסן נעים בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים לחודש. זה תלוי בגודל המחסן ובמיקום שלו. בגלל ההבדלים בין מאחסן למאחסן, אין מספר אחד שנכון לכולם.

  איך מחשבים את עלות השכרת המחסן?

  שני הפרמטרים שהכי משפיעים על עלות המחסן הם המיקום וגודל המחסן. פרמטרים נוספים הם רמת התחזוקה ואיכות השירות.

  מיקום

  מיקום המחסן הוא שאלה פשוטה של מחירי נדל”ן: כל נדל”ן במרכז עיר יעלה יותר מנדל”ן מקביל באזור תעשייה שרחוק ממרכז העיר, ובפריפריה פחות מבמרכז. עלות המחסן זהה. מחסנים מחסנים במרכזי ערים יעלו יותר ממחסנים באזורי תעשייה שרחוקים יותר ממרכז העיר. אצלנו למשל יש 11 מרכזי אחסון מהצפון עד למרכז, במחירים משתנים.

  גודל יחידת האחסון

  מחסנים ומרכזי אחסנה מורכבים מהרבה יחידות אחסון שמשמשות מאחסנים שונים. יחידת אחסון של 10 קוב תעלה פחות מיחידת אחסון של 20 קוב.

  רמת תחזוקה

  זה לא פרמטר משמעותי מאוד במחיר, אבל רמת התחזוקה יכולה להשפיע גם היא. אם אתם מוצאים מחסן זול במיוחד – כדאי לשאול על התחזוקה: נקיון, הדברה ואבטחה. בדרך כלל, בטח אם מאחסנים דברים שיקרים לליבכם או לכיסכם, כדאי גם להגיע ולהתרשם בעיניים מהמבנה.

  איכות השירות

  האם במחסן זמינים לכם בכל רגע לכל צורך? האם יש שירות לקוחות? או שמדובר באדם אחד עם שעות פעילות מוגדרות? הזמינות והשירות גם הם משפיעים על המחיר.

  איך לחשב בעצמי נפח אחסון לחפצים

  בארץ נהוג לחשב עלות של השכרת מחסן לפי מידות קוב (מטר אורך, מטר רוחב ומטר גובה).

  אתם יכולים לחשב בעצמכם את נפח אחסון החפצים שלכם. אכדאי לדעת שחישוב נפח התכולה אינו כולל רק את מספר הפריטים שיש לאחסן, אלא גם את אופן הסידור שלהם, כך שתוכלו לקחת את המחסן הקטן והזול ביותר שיתאים לכם.

  כדאי להתחשב גם בשיטות אחסון טובות ונכונות: אחסון לגובה, סידור חפצים אחד בתוך השני ועוד. ככל שהחפצים מאוחסנים בצורה קומפקטית יותר, אתם יכולים להרשות לעצמכם אחסון זול יותר.

  כדי לעזור לכם לחשב את נפח האחסון, פיתחנו עבורכם כלי אמין וחינמי שמאפשר לכם להזין את התכולה שברצונכם לאחסן ולקבל הערכה כמה קוב אחסון תצטרכו. אם תרצו לשכור מחסן אצלנו – יופיעו לכם גם הצעות מחיר. השימוש בכלי הוא בחינם וללא התחייבות לרכישה.

  ואם כבר חינם, יש אנשי מקצוע שיכולים לעזור לכם לאחסן מקסימום דברים במינימום שטח. במקרים רבים, כשאתם שוכרים מחסן מחברה מקצועית, זה יהייה חלק מהשירות הבסיסי הניתן על ידם.

  איך השכרת מחסן חוסכת לי כסף?

  תלוי מאוד אם מדובר באדם פרטי או בעסק.

  כאדם פרטי השכרת מחסן יכולה לחסוך עלויות רבות בעת שיפוץ, מעבר דירה או נסיעה לחו”ל. חישבו על כך שבעת נסיעה ארוכה לחו”ל אתם יכולים לאחסן את החפצים במחסן ולהשכיר את הדירה במחיר שלא רק יחזיר את עלות ההשכרה, אלא גם יוסיף לכם סכום נאה בסוף כל חודש.

  לחילופין – ההשכרה יכולה לחסוך גם בעת ההחלטה אם לקנות דירה גדולה יותר או לא. עם מחירי הנדל”ן המאמירים, החלטה לקנות דירה קטנה יותר (לדוגמה: 3 חדרים במקום 4) ולאחסן חלק מהציוד במחסן חיצוני – בהחלט יכולה לחסוך עלויות רבות לאורך זמן, בעלות הדירה ובתשלומי הארנונה החודשיים.

  במידה ומדובר בעסק – השכרת מחסן לעסק עשויה לחסוך עלות של קניית שטח אחסון בצמוד למתחם החברה ויתרה מכך – גם את עלויות התפעול של המחסן. ישנם כיום מעט מאוד מחסנים בארץ המסוגלים לתת שירות לוגיסטי איכותי ומקצועי המאפשר לעסקים רבים – קטנים כגדולים – ליהנות משירותי לוגיסטיקה במיקור חוץ (אאוט-סורסינג). ניהול מלאי, דיווח על חוסרים, שינוע מנמל לחנויות ועוד – כל שרשרת האספקה מא’ ועד ת’ לשירותך.


  חברת אביה עוסקת בהשכרת מחסנים מזה למעלה מעשרים שנה. במהלך השנים צברנו ניסיון רב, ושכללנו את שירותינו, על מנת שכל לקוח יזכה לאחסון הטוב ביותר במחיר הנוח ביותר. כידוע, עלותם של מחסנים להשכרה נמדדת על פי שטח האחסון, ולכן, אחד היתרונות שאנו מציעים ללקוחותינו, הוא האפשרות לבחירת מחסנים קטנים להשכרה, על פי נפח התכולה אותה אתם מעוניינים לאחסן. התקשרו 073-796-8010 ונשמח לענות על כל שאלה, ולייעץ לכם בנושא אחסנת תכולת הדירה ללא כל התחייבות.

  מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


   מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

   ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
   התקשרו 073-796-8010
   ונשמח לענות על כל שאלה
   ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות