הצעת מחיר און-ליין מהיר וקל!

 • iconממלאים פרטים
 • iconמקבלים הצעה
 • iconסוגרים הזמנה
:קדימה, מתחיליםלהצעה און-ליין

אחסון תכולה

מסדרים את המחסן אחת ולתמיד

המושג כולל מגוון רחב של שירותים. אז למה כולם מתבלבלים? מדוע המחירים לאחסון שונים ואיך אפשר לעשות קצת סדר במחסן?

הדרך הטובה ביותר להגדיר אחסון ציוד היא בעצם להסביר שקודם כל לא מדובר ב"תכולה" אלא בחיים שלמים של בני אדם: אלבומים, תמונות, חפצים בעלי ערך רגשי או כל ערך אחר, סרטים משפחתיים ומה לא.

במשך 22 השנים האחרונות חברת אביה שירותי אחסנה שמחה לארח ולשמור על העולם הקטן והפרטי שלכם. במשך אותן השנים קיבלנו לידינו את הדברים הכי יקרים שלכם, אותם אלו שרציתם לשמור עליהם מכל משמר ובין עשיית הסדר, מצאנו מקום גם כאן להודות לכם על האמון. עכשיו, ואחרי גינוני הנימוסים, בואו ונעשה קצת סדר ונסביר מה זה, או לפחות מה זה אומר בשבילנו.

חייגו 073-796-8010 ואחד מיועצי האחסון שלנו ישמח לעזור לכם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות

  למה לבחור בנו?


  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים שמורים ומבוקרים

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  מחסנים בגדלים שונים - חיסכון בעלויות האחסנה

  פריסה ארצית

  פריסה ארצית

  גישה למחסן 247

  גישה למחסן 24/7

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  חברת האחסנה הגדולה בישראל

  ביטוח תכולה חינם

  ביטוח תכולה מקיף

  (כולל רעידות אדמה)

  כך תדעו בדיוק כמה תשלמו

  כשמדברים על אחסון מדברים לרוב על לקוחות שזקוקים בדחיפות רבה לפתרון אחסון כלשהו ומפאת קוצר הזמן או הצפיפות הדוחקת, הם עשויים לקבל החלטה שאינה בהכרח עושה עימם חסד. סיטואציה כזו עלולה להוליד טעויות רבות, כשאחת הנפוצות ביותר היא: השכרת מחסן גדול יותר מכפי שבאמת צריך. המשמעות: הוצאה כספית מיותרת, חודש אחרי חודש.

  לאביה שירותי אחסנה פתרון נהדר בדיוק לתופעה הזו. קוראים לו: מערכת לחישוב עלויות אחסון. באמצעות מערכת ממוחשבת המאפשרת הזנה של פריטים שונים בהתאם למפרט אותו אתם מבקשים לאחסן, תקבלו הערכה מדויקת בנוגע לשטח האחסון הנדרש לכם.

  לא רק שמדובר בפתרון מהיר החוסך לכם כסף, אלא שאין צורך לצאת מהבית או אפילו להירשם בכדי ליהנות ממנו. רק נכנסים לאתר האינטרנט של אביה ומתחילים לחשב. זה קל, זה פשוט וזה כלי נהדר שיסייע לכם לקבל את ההחלטה הנבונה והשקולה ביותר, גם כשהזמן דוחק בכם.

   

  שירותים נלווים שעושים קצת סדר

  בתוך המונח הזה חבויים שירותים שונים ופתרונות רבים שמצאנו לנכון לפתח במהלך השנים הרבות בהן ביססנו את מעמדנו בלב ליבו של עולם האחסון. כמובן שבראש ובראשונה ניצבים מחסנים להשכרה אך לצדם קיים מערך שלם של תחום נוסף בשם "לוגיסטיקה".

  בהקשר הזה צריך להבדיל בין שתי רמות שונות של ניהול לוגיסטי. ברמה הבסיסית, לקוחות רבים (ביניהם גם לקוחות פרטיים) מבקשים להעביר את "הסדר" שהם רגילים אליו, כמו שהוא, למחסן החדש. מכאן העניינים עלולים במקומות מסוימים להסתבך, אבל לא אצלנו. במקרה כזה, השירות הלוגיסטי שלנו כולל גם אספקת ציוד משרדי שוטף כמו קלסרים, סימניות ומדבקות לסימון, מתוך מטרה ברורה ליצור חלוקה ברורה לנושאים השונים אותם אתם מעדיפים להפריד.

  נראה לכם גדול מדי? אז זהו, שלא. מעבר למשרד או ללשכה מתייחס גם לניהול לוגי רחב יותר כמו מערכת לניהול מלאי ממוחשבת, אותה אנו מספקים ללקוחותינו העסקיים. לקוחות רבים המבקשים למצוא פתרון לאחסון סחורה וניהולה, פונים אלינו ומבקשים שניקח את המושכות ונפנה שבע עיניים פקוחות למלאי הנכנס, לסידור הסחורות ולדיווח מלא על מחסור או בלאי.

   

  אחסון תכולה, אבטחה ובטחון

  נקנח בסטנדרט נוסף שאין בו מקום לפשרות – מערך האבטחה שמקיף את המתחם. מצלמות אבטחה במעגל סגור, מנעולים ושמירה מצד אחד לצד פוליסת ביטוח עמוסה בסעיפים קטנים הכוללים אובדן או נזק כזה או אחר מיד מכוונת או מפגעי מזג אוויר. כדי לסכם את כל המאמר הזה נגיד במילים הכי פשוטות: אנחנו מתייחסים לציוד שלכם כאילו היה היהלום הכי יקר שלנו.

  מלאו פרטים ומומחי האחסון שלנו יחזרו אליכם בהקדם


   מחסן להשכרה | מחסנים להשכרת תכולת דירה

   ליצירת קשר עם מומחי האחסון שלנו
   התקשרו 073-796-8010
   ונשמח לענות על כל שאלה
   ולייעץ לכם בנושא אחסון תכולת הדירה ללא כל התחייבות